home-blur
Fuckup Night by EASE3

Fuckup Night by EASE

24/01
18:30
Україна, Київ. Адресу повідомимо після реєстрації
Fuckup Night by EASE3

Європейська асоціація програмної інженерії анонсує вечірку IT FuckUp Night by EASE за участю власників і топ-менеджерів відомих IT-компаній 🔥

Тема вечірки — помилки. Люди, які залучають мільйони іноземних інвестицій, десь помиляються, але все одно виходять на ринок із новими ідеями.

Хто виступить на заході?
На заході виступлять провідні фахівці в галузі IT та інноваційних стартапів, зокрема👇

📍Костянтин Євтушенко, керівний партнер інноваційного парку UNIT.City, експерт з питань альтернативної енергетики та великий фанат подорожей на електромобілях.

📍Сергій Гришков — СЕО української ІТ-компанії Uklon, що займається розробкою одноіменного додатку в індустрії ride-hailing. Сергій вже більше 10 років занурений у розробку та просування продуктів в українському бізнесі. Останні пʼять років — в Uklon, де спочатку займав позицію Head of Product та CPO, а з 2023-го року очолює всю компанію на позиції СЕО.

📍Роман Яворський — СCO IT-Enterprise. Понад 15 років допомагає компаніям великого та середнього бізнесу бути більш конкурентними внаслідок цифрової трансформації за допомогою технологій Industry 4.0 та Industry 5.0. Серед успішних проєктів IT-Enterprise є найбільші фінансово промислові групи України, зокрема: INTERPIPE, Укрнафта, ROSHEN, Fozzy Group, ДТЕК, МХП, Укроборонпром, Антонов, ФЕД, Ковальська.

Цей вечір перетворить фатальні помилки в бізнесі на головні уроки всього життя. Не пропустіть та реєструйтеся вже зараз 🚀

👉 Формат: вечірка
👉 Dress Code: коктейль

👉 Коли: 24 січня о 18:30
👉 Локація: UNIT.City