home-blur
Facebook post – 1

IT ФАКАП Night by EASE. Summer Edition

30/06
18:30
Київ, БЦ Леонардо
Facebook post – 1

IT Факап Night by EASE. Summer Edition 🔥

30 червня Європейська асоціація програмної інженерії знову збере найпотужніших CEO та Фаундерів ІТ проєктів для того, щоб вони поділилися з вами своїм повчальними, деколи болючими факапами, які вони перетворили на головні уроки свого життя.

Спікери заходу:

👤 Влад Ноздрачов, власник Superludi, sense education

Тема виступу: «Так, зроби мені ще боляче»

або запуск нового продукту під час блекауту.

👤 Євген Донець, CEO HELSI — розповість як при побудові глобального проєкту, навіть в Україні, потрібно бути готовим будувати інфраструктуру, за яку не отримаєш профіту:

✅ як запустити актуальний у світі сервіс телемедицини й отримати з нього зовсім не те що ти очікував;

✅ як претендуючи на звання найбільшого data-провайдера бути готовим, що якість роботи, яка залежить не від тебе, буде сприйматись за факапи у твоїй безпеці.

👤 Артем Чигиринський, власник компанії ADVIN ( adv.ua ), яка з 2017 року реалізувала більше 250 проектів у сфері доповненої, віртуальної реальності та 3Д-продакшену на українському та міжнародному ринку. Серед клієнтів   Coca-Cola, Delonghi, ПриватБанк, VISA, Havas, Milka, Rehau тощо.

Тема виступу: «Історії про те, як AR | VR технології перетворювали нереальності у реальності і навпаки».

✅ Чому ОДИН – це найгірше число в бізнесі.

✅ Чому не можна поспішати робити пропозиції клієнтам до того, як точно не будеш впевнений, що все працює (хоча б під час презентації).

✅ Увага, фріланс! Як брендам дуже обережно працювати з фрілансерами та не потрапити у пастку термінів, якості і очікувань.

І ще декілька історій за 6 років роботи компанії на українському і міжнародному ринку про які точно не можна розповідати на камеру (а на Факап Night — можна 🤫).

ІТ Факап Night проходить у форматі бізнесового стендапу, на вас чекає неформальна камерна обстановка, продуктивний нетворкінг і якісний контент на основі досвіду відомих ІТ-підприємців.

ІТ Факап Night — це не про успішний успіх, а про рішення outside the box, про бізнес через призму помилок.

Локація: Київ, БЦ Леонардо.

До зустрічі 🫶🏻