home-blur
IMG_7369

Miracle Gathering by EASE

23/02
18:30
Unit City
IMG_7369

Miracle Gathering by EASE!

У фокусі заходу — виклики у воєнний час, трансформація ІТ-бізнесу, стратегії розвитку компаній та робота з командами, найбільш ефективні інструменти й рішення розвитку компаній у 2024 році, основні тенденції й технологічні тренди, eкономічні прогнози, маркетинг та продажі🚀

Крім того, розглянемо соціальні й політичні вектори розвитку не тільки в межах України, а й загальносвітові.

Серед спікерів заходу:

📌Андрій Длігач — голова Advanter Group, стратег, футуролог, професор економіки, інвестор, засновник міжнародної бізнес-спільноти Board. Розповість про “Економічний прогноз на 2024 рік: що чекає IT-бізнес?”

📌Сергій Гришков — СЕО української ІТ-компанії Uklon, що займається розробкою одноіменного додатку в індустрії ride-hailing. Сергій вже більше 10 років занурений у розробку та просування продуктів в українському бізнесі. Розповість про «Аналіз тенденцій та розвитку індустрії Ride-hailing»

📌Спартак Велішаєв — Співвласник мережі ресторанів Ministry Of (Міністерство Шаурми, Міністерство Десертів, Міністерство Чебуреків) COO в WhyNot? Enot Agency. Реформатор у сфері ресторанного бізнесу та експерт з ефективного маркетингу. Його бізнес масштабується, задаючи тренди та тенденції для конкурентів ринку. Розповість про “Ресторанний бізнес з нересторанним мисленням”.

Просеко та смачний нетворкінг – чекає на вас!

📆 Дата: 23.02.2024
🕒 Час: 18:30 – 21:30
📍 Локація: Unit.City

Хапайте колег з собою й не запізнюйтесь, чекаємо на вас😉