home-blur
Facebook post – 32
28/12/2022
Новини EASE

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ СЕКТОР УКРАЇНИ ЗРОСТАЄ. РЕЗИДЕНТ EASE DNA325 СКЛАВ СПИСОК ІЗ 10 ПЕРСПЕКТИВНИХ УКРАЇНСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СТАРТАПІВ, МІКС З КОМПАНІЙ, ЩО ШВИДКО РОЗВИВАЮТЬСЯ, І НЕВЕЛИКИХ КРЕАТИВНИХ КОМАНД.

ІТ-галузь продовжує підбивати підсумки непростого для України 2022 року. Ділимося з вами дослідженням стартап-екосистеми України компанією DNA325, яка є резидентом EASE.

DNA325  — це  ІТ рекрутингова компанія повного циклу. Вже понад 7 років створює віддалені команди та допомагає заснувати офшорні центри розробки у Східній Європі та Латинській Америці. А також регулярно проводить зарплатні дослідження та робить аналіз ринку.

До повномасштабного вторгнення Росії екосистема стартапів постійно розвивалася і вже створила найкращі стартапи, які досягли неймовірного успіху.

Згідно з рейтингом Startup Ecosystem Rankings 2020 від StartupBlink, який оцінює екосистеми стартапів у 100 країнах і 1000 містах, Україна входить до 30 найкращих у світі, а Київ став міжнародним хабом. Тут було створено багато дивовижних стартапів.

Ви напевно знаєте один із дивовижних українських стартапів – Grammarly, який має понад 40 мільйонів користувачів у всьому світі, і, звичайно, GitLab, який став публічним у 2021 році з оцінкою приблизно в 4,8 мільярда доларів.

Давайте подивимося на найцікавіші українські стартапи, які були створені останнім часом.

RELEAF PAPER


Рік заснування: 2019

Інвестиції: $2,5 млн

Перший у світі виробник паперової упаковки з опалого листя. Він екологічно чистий, біологічно розкладається і не містить деревної маси. Місія Releaf Paper – виробляти екологічний папір з біосміття без шкоди для навколишнього середовища.

Так, саме опале листя, адже щорічно відновлювана сировина стала основою нашої діяльності і породила RE-leaf!

Вони розробили унікальну технологію перетворення листової біомаси на папір, який не поступається традиційному паперу. Звучить неймовірно!

 

DEHEALTH

Рік заснування: 2020

Інвестиції: $1,6 млн

Мобільний додаток на основі ШІ та ДАНИХ, який забезпечує універсальний безпечний доступ до медичних послуг для мільйонів людей.

У DeHealth вже є понад 130 000 активних учасників спільноти на наших платформах соціальних мереж і понад 70 000 користувачів dApp DeHealth із понад 80 країн на 4 континентах! Їхня місія: зробити охорону здоров’я більш ефективною, створивши платформу Web 3.0 для медичних даних, щоб забезпечити рівний доступ до медичної допомоги для всіх людей, незалежно від країни чи рівня доходу.

 

REVISIOR

Рік заснування: 2017

Інвестиції: Undisclosed Revisior — це комплексна система зворотного зв’язку та NPS (Net Promoter Score). Ми надаємо детальну аналітику послуг у цифрах, графіках і інформаційних панелях, щоб повністю зрозуміти ситуацію та швидко її вирішити.

Це сервіс зворотного зв’язку з клієнтами та NPS, який створює позитивну репутацію бренду, покращуючи якість обслуговування та допомагає підприємствам швидко виявляти та вирішувати проблеми клієнтів.

 

JIFFSY

Рік заснування: 2021

Інвестиції: $149 400

Інтерфейсна платформа без коду для електронної комерції з рекомендаціями штучного інтелекту, щоб запустити привабливу вітрину в кілька кліків.

Платформа аналізує поведінку користувачів і показує продукти, які їм подобаються. За словами розробників, тривалість сесії може збільшитися на 50%, а показник відмов зменшиться втричі. Просто прокручуючи сторінку, Jiffsy показує найважливіші речі: рекомендовані продукти, новини та рекламу, форми підписки та все, що є в стрічці.

 

I3 ENGINEERING

Рік заснування: 2018

Інвестиції: не розголошуються

Український розробник і виробник систем розумного дому та пристроїв автоматизації будівель. Лінійка продуктів наразі складається з 15 дротових контролерів серії Atom.

Система I3 Engineering здатна автоматизувати практично всі процеси управління різними видами електрообладнання, включаючи освітлення, розетки, системи опалення та кондиціонування повітря, моторизовані жалюзі, зрошення ділянки тощо.

 

AWESOMIC

Рік заснування: 2020

Інвестиції: $2 млн

Awesomic — це платформа, яка підбирає вам дизайнера, який найбільше підходить для вашого дизайнерського завдання. Завдяки Awesomic у вас є 1 підписка на всі поширені запити щодо дизайну, від банерів до цільових сторінок, коли з’являється нове завдання. Вони автоматизують процес маркетингового дизайну для агентств, стартапів та електронної комерції будь-якого розміру.

 

ADMINIX

Рік заснування: 2018

Інвестиції: 1 березня 2018 р. (не розголошується)

Adminix — це платформа автоматизації, призначена для створення процесів із низьким кодом і розгортання їх як безсерверної логіки в хмарі клієнта.

Усі безсерверні засоби автоматизації, створені за допомогою Adminix, не потребують серверів, автоматично масштабуються з коробки та можуть бути легко налаштовані розробником.

Такий підхід дозволяє нетехнічним людям і розробникам працювати разом, витрачати менше часу на автоматизацію процесів і скорочувати витрати на сервер завдяки безсерверній технології.

 

LOOKERZ

Рік заснування: 2020

Інвестиції: не розголошуються

Lookerz допомагає онлайн-магазинам автоматично створювати стильні вбрання без потреби стилістів. Вони створили службу ML для клієнтів електронної комерції моди, яку вони можуть легко інтегрувати, наша система проаналізує їхній інвентар і почне миттєво генерувати рекомендації щодо стильного вбрання.

Наступні кроки полягають у вдосконаленні технології, щоб використовувати її для цілей маркетингу та перенацілювання, а також вони хотіли б попрацювати над віртуальною примірочною, щоб мати можливість приміряти вбрання на вашому 3D-аватарі або показувати вбрання для онлайн-магазину в метавсесвіті.

 

CHOICE31

Рік заснування: 2020

Інвестиції: не розголошуються

Choice31 — онлайн-університет для зміни професії. Вони створили безпечне середовище, де можна спокійно шукати себе, здобувати нові навички чи вчитися професії. Усе відбувається онлайн, і важлива ваша мотивація, а не те, де ви живете.

KEIKI


Рік заснування: 2020

Інвестиції: не розголошуються

 

Keiki – це продуктова компанія, яка створює широкий спектр освітніх розважальних програм і цифрових продуктів для дітей і батьків. Вони містять ТОП-10 найбільших і прибуткових мобільних програм у своїй категорії. На даний момент у їхньому портфоліо є 5 iOS, 4 Android і 3 веб-продукти.

Вони бачать свою місію в тому, щоб допомогти батькам у всьому світі прищепити дітям любов до навчання. І їх головна мета – стати найбільшою екосистемою дитячих розважальних продуктів у світі.

 

Ми віримо, що вони досягнуть усіх поставлених цілей, і бажаємо їм удачі.

Реєстрація компанії в Україні VS Європі
Детальніше
Як працюють українські айтівці у війну і що буде після неї
Детальніше
Український Ілон Маск і доповнена реальність для просування брендів
Детальніше