home-blur

AllSTARSIT

Веб-сайт компанії:
https://www.allstarsit.com/
Напрямок роботи:
Кількість співробітників:
700
Дата приєднання:
14.05.2021

Компанія AllSTARSIT — це міжнародна компанія з постачальння послуг розробки програмного забезпечення, технічної підтримки та залучення талантів, заснована у 2004 році. З головним офісом у Варшаві, AllSTARSIT управляє центрами розвитку в усьому регіоні Центральної і Східної Європи (Польща, Україна, Чехія, Румунія та Болгарія), Колумбії, Ізраїлі та Дубай.

Понад 50 команд розробників і 800+ програмістів працюють в різних галузях: Cybersecurity, InsurTech, AdTech, Healthcare, AI / Machine Learning, Telecom, Real Estate, IoT, Mobile, Fintech і інші. Компанія AllSTARSIT визнана найкращим IT-роботодавцем України відповідно до щорічного рейтингу DOU.ua.

Відгуки про резидентство

olga-tsimbalyuk.c285cbb3
Ольга Цимбалюк
AllSTARSIT
З моєї точки зору, дуже круто коли є спільність, разом простіше вести справи, створювати щось нове, велике. Наприклад, в AllSTARSIT ми багато робимо, але ми не можемо зробити все. А от глобальні для українського ринку освітні проекти та будь-які інші простіше зробити разом. Якщо є бажання впливати, змінювати, потрібно робити це. Якщо у компанії є можливість, бажання, то потрібно об‘єднуватись.
solomon-amar.e8245812
Соломон Амар
AllSTARSIT
Ми стараємось внести певні зміни, використовуючи всі наші переваги. Як правило, будучи частиною спільноти, ми кажемо, що 1+1=4. Для мене, долучитися до спільноти означає об‘єднання сил і можливості монетизації. Наш внесок може бути різним: починаючи з залучення великої к-сті технологій, яких зараз не існує в Європі, в першу чергу з України. Об‘єднавшись, бути українським каналом ізраїльських досліджень і розробок.
cf5f7270f274454aa999d2ec16d0015b
Бренд роботодавця: метрики та тренди 2022. Розповідає Поліна Полякова, CMO ALLSTARSIT
Інтерв'ю з ізівцями

Як правило, власники бізнесу дбають про привабливість компанії з боку партнерів, замовників та клієнтів. Про розвиток бренду роботодавця замислюються не всі, оскільки це поняття стало актуальним не так давно. Доки компанія не буде активно займатися своєю репутацією, її імідж створюватиметься...

Детальніше

Стати резидентом