home-blur

CubeX

Веб-сайт компанії:
https://cubex-ua.com/
Напрямок роботи:
Кількість співробітників:
50
Дата приєднання:
26.01.2022

СubeX — це компанія, що розробляє програмні та прикладні рішення, яка вчасно постачає високоякісні продукти за допомогою технологій JavaScript, NodeJS, ReactJS. Ми — команда ентузіастів, які спрямовані на майбутнє, що пропонує широкий спектр послуг, таких як розробка додатків і програмного продукту, аутсорсинг і аутстафінг, консультації, підтримка та багато іншого.
Вмотивовувавшись швидким зростанням і успіхом клієнтів, CubeX продовжує рости щомісяця і на сьогодні має понад 30 досвідчених експертів. Ми завжди шукаємо талановитих розробників, менеджерів з проєктів та продажів, які приносять нові ідеї та люблять працювати у швидкоплинному середовищі.
Ми не лише розробляємо продукти, а й проводимо кожного клієнта через весь процес від перших етапів до випуску. Навіть після релізу наша команда буде доступна, щоб переконатися, що все працює відповідно до ваших очікувань і що ви отримуєте належну технічну підтримку.
Якщо вам потрібне ідеально розроблене рішення, яке чудово працює на всіх платформах і яким легко керувати, ми можемо допомогти вам створити надійну програму, яка вразить як ваших клієнтів, так і потенційних клієнтів, і допоможе вам зайняти провідні позиції у вашому бізнес-сфері.

Стати резидентом