home-blur

Drivovo

Веб-сайт компанії:
https://drivovo.com/
Напрямок роботи:
Кількість співробітників:
7
Дата приєднання:
18.01.2022

Drivovo — це перший в Україні сервіс авто за підпискою. Підписка – це новий спосіб використання авто замість володіння. Це коли ми залишаємо всі плюси від володіння, прибираємо мінуси та додаємо WOW-сервіс.

Підписка також є зміною фокусу з володіння авто на середню вартість володіння їм за місяць, рік, три роки. У підписку входять всі витрати крім палива: Оформлення; ПФ; Страховки; комплект зимової гуми/зберігання/шиномонтаж; регулярне ТО; драйвер ТО, який замість вас возитиме авто на станцію; оформлення страхового випадку; підмінне авто на час гарантійного ремонту або аварії.

Ось як працює підписка Drivovo:

  • Проводимо найкращий в Україні тест-драйв, до години, у всіх режимах по порожньому місту. Можна на кількох різних авто.
  • Допомагаємо визначитися з найкращим для вас авто. Далі швидкий скоринг — достатньо паспорт, ІПН та посилань соціальних мереж.
  • Жодних фінансових документів, купи паперів та бюрократії.
  • Вносите оплату за перший та кілька останніх місяців підписки, як в оренді квартири, та за 30 хв їдете на своєму новому авто.
  • Наприкінці терміну підписки є право, але не обов’язок викупити авто за залишковою вартістю. Звичайно отримуєте від нас корисні подарунки, сюрпризи та безліч позитивних емоцій.

Стати резидентом