home-blur

Solvd.Inc

Веб-сайт компанії:
https://www.solvd.com/
Напрямок роботи:
Кількість співробітників:
300
Дата приєднання:
22.03.2021

Компанія Solvd займається розробкою програмного забезпечення, спеціалізується на мобільних і веб-рішеннях, а також на забезпеченні якості. З 2011 року співробітники компанії створюють додатки в різних сферах, таких як: спорт, охорона здоров’я, освіта, ЗМІ, фінансові послуги та логістика. А також мають високий рівень експертизи в тестуванні програмного забезпечення в цих сферах. Принципи роботи компанії – вивчати бізнес клієнта зсередини і орієнтуватися на довгострокове партнерство – допомагають їй та її клієнтам створювати продукти, що стають лідерами ринку.

У компанії працюють понад 300 співробітників в 4 офісах по всьому світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Розвіл, Каліфорнія, а центри розробки – в Україні, Білорусі та Аргентині.

У Solvd працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці, які розуміють, як робота кожного з них впливає на проект та бізнес загалом. Комфортна робоче середовище допомагає співробітникам компанії досягати результатів, якими можна пишатися. Успіх Solvd – це результат роботи цілої міцної команди.

Відгуки про резидентство

vyacheslav-smirnov.0645d118
В‘ячеслав Смірнов
Solvd
Асоціація для нас — це провідник на український ринок. І HR його складова, тому що EASE працює з ВУЗами, а нам як раз потрібні студенти. Чисельні івенти, які проводяться під егідою Асоціації, — це теж круто, бо вони дають можливість нетворкінга. Я виступив, наприклад, в першому івенті Fuckup Night, а коли прийшов на другий, мене вже впізнавали. Є багато позитивних речей і поінтів, критично важливих для нас, які Асоціація покриває.
2eba5ac9dc2d47cbb36a5db62e607755
EASE провела первый F#ukup Night с топовыми бизнесменами
Новини EASE

Люди из категории “успешный успех” впервые раскрыли карты и показали, что на пути к их громким проектам было много ошибок. “Европейская ассоциация программной инженерии” собрала на “Fuckup night” смелых украинских предпринимателей: Вадима Чернецкого — основателя сервиса TicketsBox, Владислава Савченко —...

Детальніше

Стати резидентом