home-blur

Vymex

Веб-сайт компанії:
https://vymex.com/
Напрямок роботи:
Кількість співробітників:
50
Дата приєднання:
17.09.2021

Vymex — українська продуктова IT компанія, заснована в Києві в 2019 році. Ми розробляємо мобільний додаток для управління ресурсами і процесами. Продукт Vymex — це багатофункціональна платформа, яка допомагає малому і середньому бізнесу економити час і гроші на управлінні результативністю.

Відгуки про резидентство

ruslan-yumagulov.e6570902
Руслан Юмагулов
Vymex
Я вас раніше помічав і спостерігав, але тоді визначив, що рано. Як тільки компанія добирається до того рівня, коли потрібний PR, обмін досвідом, оточення, з‘являється потреба в ресурсі, який дає EASE. До того ж події проводяться на високому рівні. Ви відпрацювали досвід, велику кількість помилок та стабілізували продукт. Ви точно знаєте, що ви пропонуєте, а я точно знаю, що мені це треба. Цей обмін став зрозумілий. А ще в мене там є друзі, вибору яких я довіряю.
Системне управління бізнесом – процес безперервного вдосконалення. Розповідає Vymex
Інтерв'ю з ізівцями

Будь-який бізнес не може бути ефективним без відповідного управління. Грамотне планування та стратегія, контроль, заздалегідь визначені короткострокові й довгострокові цілі допоможуть вам досягти високих результатів у майбутньому. Про сучасні методи управління процесами та структурування даних ми поговорили з Русланом Юмагуловим,...

Детальніше

Події

9d298f258c304e6c91651de2ea3d1cfc
Чи важливий дизайн для сучасного бізнесу?
Детальніше

Стати резидентом