home-blur
af9556b61713422aa0eae3ec1d78a499
23/03/2021
Новини EASE

EASE і спільнота жінок-лідерів в IT Wtech провели спільний мітап присвячений гендерній рівності та секретам жінок в бізнесі

Чарівні та успішні керівниці та власниці IT-компаній зустрілись 18 березня  2020 року в Києві на сумісному весняному жіночому мітапі Європейської асоціації програмної інженерії EASE та міжнародного жіночого ком’юніті Wtech.

Жінки презентували свої досягнення в розвитку компаній та організацій, обмінялись досвідом сприяння впровадження гендерної рівності в бізнесі в Україні та закордоном. Секретами свого успіху у роботі поділились: Любов Мочалова — CEO EASE, Вірослава Новосильна — співзасновниця Wtech, Тетяна Сахарук — генеральний директор «Глобальний договір ООН в Україні», Галина Палійчук — керівниця GROWTH SHOP в Україні.

«Важливо допомагати жінкам реалізувати свій бізнес-потенціал через допомогу у розвитку їх компаній і освітніх програм» — зазначила під час свого виступу Вірослава Новосильна, співзасновниця міжнародного жіночого IT- ком’юніті Wtech, що об’єднує понад 3500 учасниць. «Єднайтеся з компаніями, які однакові з вами по цінностям» —  підрезюмувала Вірослава, розповідаючи учасницям мітапу про нові досягнення у роботі ком’юніті і про те, чому правильне оточення є дуже важливим на шляху до жіночої професійної реалізації.

 «По-перше, не вестись на хейт. По-друге, планувати свою діяльність на місяць, рік, п’ять років. Чітко розмежуйте зони відповідальності між членами своєї команди та приберіть з оточення токсичних людей і всіх, хто чинить опір» — поділилась управлінськими лайфхаками Любов Мочалова, CEO Європейської асоціації програмної інженерії, які допомогли їй вивести проект у продуктивну діяльність лише за 4 місяці. «Робіть та просувайте свою діяльність. PR складається з двох складових: робити хороші правильні справи і робити ці справи відомими» — наголосила Любов на важливість побудови ефективних публічних комунікацій у сфері IT для популяризації та просування IT-Бренду України на міжнародний ринок.

 «Залучення однієї жінки до керівного складу сприяє підвищенню ефективності роботи компанії до 1%» — поділилась перевагами залучення жінок на управлінські посади у бізнесі  та рекомендаціями щодо формування ефективної команди з точки зору гендерного балансу Тетяна Сахарук, генеральний директор «Глобальний договір ООН в Україні. «Гендерна нерівність — одна з найбільих проблем, яка наразі існує у світовому масштабі. UN Global Compact — ініціатива ООН, спрямована на заохочення соціальної відповідальності бізнесу» — підкреслила Тетяна Сахарук.

 «Дуже важлива роль чоловіка у промоушені гендерної рівності» — зауважила Галина Палійчук, керівниця GROWTH SHOP в Україні, розповідаючи про свій досвід роботи в офісі Христі Фріланд, діючої заступниці прем’єр-міністра Канади. Саме в Канаді 50% кабінету міністрів складають жінки, а прем’єр-міністр Джастін Трюдо є великим прибічником та адвокатом гендерної рівності. Як колишній юрист з прав людини, Галина Палійчук тепер привносить цю філософію у  свою роботу зі стартапами та прагне будь-який бізнес, з яким працює, повернути у сторону іноваційності та соціального імпакту.

Компанія Smart Solutions запустила нову послугу для Diia City
Детальніше
Асоціація EASE стала партнером програми Tech Startup Accelerator від Ukrainian Future
Детальніше
Ярмарок вакансій топових IT-компаній від EASE у Вінниці
Детальніше