home-blur

EASE Соціум

EASE — це про нетворкінг і активне соціальне життя. Щомісяця ми проводимо близько 5 тематичних зустрічей ізівців: бізнес-вечірки, освітні лекції, мастермайнди, у яких беруть участь не тільки власники і топ-менеджери компаній, а й інші члени команди компаній-резидентів.

Приєднатися до спільноти
bird-text oval-logo
01
ІТ ФАКАП NIGHT

Це формат камерного івенту, де топові бізнесмени діляться своїми провалами в бізнесі і висновками, які вони винесли зі складних ситуацій.

way-13
way-14
way-15
way-16
02
Cмарт-лекції

Щомісяця ізівці діляться своїм досвідом з учасниками спільноти і щоразу - це нова тема. За останній рік ми провели 12 таких лекцій на теми: PR, HR бренд, маркетинг, sales, вихід на нові ринки, гранти, дизайн, SEO-просування та ін. Для спікерів - це можливість прокачати свій персональний бренд та заявити про експертизу компанії, щоб залучити потенційних клієнтів. Для гостей лекції - практичні знання, відповіді на свої питання і знайомство з потенційними підрядниками та партнерами.

way-17
way-18
way-19
way-20
03
EASE Mastermind

Це сеанс групової психотерапії для фахівців окремих напрямків. Формат майстермайндів дає можливість відкритися, виговоритися, знайти відповіді для себе та поділитися своїм досвідом з колегами. Як це відбувається? Учасники описують свою проблему/біль/запит на картках. Далі модератор їх зачитує в рандомному порядку, а колеги за професією мають по 2 хвилини для того, аби поділитися своїми ідеями вирішення.

way-21
way-22
04
EASE Business Day

Це конференція + інноваційна виставка + практичні інтенсиви в одному місці. Ми запрошуємо нішевих експертів різних індустрій, з підтвердженим досвідом успішних проектів , аби вони допомогли гостям розібратися з актуальними професійними болями та застосували отримані знання одразу ж.

way-23
way-24
05
Участь у масштабних виставках і форумах

Асоціація EASE використовує усі можливості для того, аби заповнити інфопростір досягненнями ком’юніті. Ми активно співпрацюємо з організаторами ІТ-подій та беремо активну участь в них.

way-25
way-26

Стати резидентом