home-blur

PR

Одна із сильних сторін команди EASE - експертиза у PR-просуванні персональних та корпоративних брендів. Ми зібрали досвід кращих PR-фахівців, щоб допомогти малим і середнім ІТ-компаніям стати впізнаваними на ринку, показати технологічний потенціал регіону і побудувати якісний ІТ-бренд України.

Приєднатися до спільноти
bird-text oval-logo

Кожна компанія-резидент отримує:

01
Можливість публікацій в популярних ЗМІ та виступів на телеканалах.

Про наших резидентів пишуть такі нішеві ЗМІ, як: Marketer, Kraftblick Media, ITC, Dev.ua, delo.ua, Liga Tech, НВ та інші. Завдяки сильній PR-команді та роками напрацьованим зв’язкам із журналістами, до Асоціації EASE щодня звертаються із запитами на експертні коментарі для профільних матеріалів.

250+
згадок за рік у ЗМІ
500+
контактів журналістів
30+
постійних медіа партнерів
02
Проморолик про свою компанію з подальшим просуванням на цільову аудиторію.

Асоціація EASE - ‘єдине ком’юніті, що знімає проморолик компаній-резидентів. Знімальна група виїжджає до офісу резидента, бере інтерв’ю у фаундареів та топ-менеджерів компанії. Організація, продакшн та просування на цільову аудиторію також входить в зону відповідальності команди EASE.

03
Спікерство на наших івентах (2+ івенти на місяць)

Щомісяця ми проводимо мінімум 2 нішеві івенти, де топ-менеджери та фаундери компаній можуть поділитися своєю експертизою у відповідних напрямках. Це може бути як смарт-лекція на певну тему, виступ на конференції і ярмарці вакансій в різних містах України або ж спікерство на масштабних конференціях.

way-1
way-2
04
Зйомки IT Bar

Це формат шоу схожий на “Прожекторперісхілтон”. Щомісяця ми запрошуємо топових бізнесменів, власників і топ-менеджерів компаній-резидентів для обговорення новин зі світу IT і інновацій.

05
Розміщення інформації, новин і вакансій резидентів на всіх ресурсах спільноти.

Асоціація EASE надає повну медіа підтримку своїм резидентам. Ми можемо розмістити новини компанії на сайті, в соцмережах, а також додати до e-mail розсилки. Крім того, кілька разів на місяць ми готуємо дайджест вакансій та надсилаємо його потенційним кандидатам.

Стати резидентом