home-blur

HR

Якісно побудований HR-бренд компанії значно полегшує процес закриття вакансій. Особливо в умовах боротьби за ІТ-фахівців, бути впізнаваною компанією серед кандидатів - надважливо. Завдяки ряду профільних заходів, Європейська асоціація програмної інженерії допомагає своїм резидентам з просуванням HR-бренду серед потенційних кандидатів.

Приєднатися до спільноти
bird-text oval-logo
01
EASE Road Show (Конференції і Ярмарки вакансій у великих містах України)

Асоціація EASE разом з ІТ компаніями-резидентами щодва місяці подорожують містами у пошуках потрібних фахівців. Ми збираємо стенди найкращих ІТ-роботодавців в одному місці та знайомимо з фахівцями технічних і нетехнічних професій. На стендах гості можуть уточнити інформацію про відкриті вакансії, пройти пробну співбесіду і отримати практичні поради про походження співбесід. Для компанії - це додаткова можливість заявити про себе на ринку праці. Паралельно з Ярмаркою вакансій проходить і конференція, де представники компаній-учасників можуть виступити з експертним виступом.

way-6
way-7
way-8
02
Віртуальні екскурсії для студентів ВНЗ і приватних IT-академій

Це можливість показати майбутнім фахівцям закулісся роботи своєї компанії, мотивувати молоде покоління розвиватися у сфері IT і технологій та знайти кандидатів на стажування. Активність проводиться онлайн, на платформі Zoom.

Стати резидентом