Про нас

Ми ком'юніті з понад 6000 представників IT-галузі України та Європи, які працюють в напрямку Software розробки, UI/UX Design, hardware, робототехніки, космічної робототехніки, IP-телефонії, Cloud Services, EdTech, IT-юриспруденції, кібербезпеки та ін.

Наша місія:

Створити всі умови, щоб маленькі і середні компанії масштабувалися, розвивалися і впливали на процеси на державному рівні.
Зробити IT-бренд України значущим, впізнаваним і потужним.
Впровадити розробки та інноваційні продукти своїх резидентів в усі сфери життя в Україні і світі.

«Привіт! Я Владислав Савченко, президент Європейської асоціації програмної інженерії. Ми тут для того, аби об‘єднати та зміцнити український ІТ-сектор, створити комфортні умови для розвитку бізнесу усіх рівнів, допомогти стартаперам у розвитку і спільними зусиллями побудувати сильний ІТ-бренд України.

Якщо ти і твоя компанія - це про сміливих, ініціативних та активних людей, а ми віримо, що саме так і є, тоді будемо раді бачити тебе у команді творців і реформаторів діджитал-майбутнього України!»

Владислав Савченко

Президент EASE, засновник міжнародної групи ІТ-компаній Powercode та онлайн-супермаркету Foodex24

Владислав Савченко

Президент EASE, засновник міжнародної групи ІТ-компаній Powercode та онлайн-супермаркету Foodex24

Наша команда

Владислав СавченкоPresident & founder
Любов МочаловаChief Executive Officer
Богдан СеменовMain IT Advisor
Дарина ТурукалоChief Digital Officer
Наталя УльяноваMain Legal Partner
Сергій КривкоYouTube Channel Development Manager
Наталія БиковаPR&Communication Manager
Владислав СавченкоPresident & founder
Владислав Савченко - засновник і президент Європейської асоціації програмної інженерії (EASE). Бізнесмен, реформатор, Людина року, член закритого світового клубу Forbes Business Council. Засновник і власник міжнародної групи IT-компаній Powercode. Експерт в питаннях IT і кризового менеджменту. Активно підтримує ініціативи, спрямовані на створення комфортних умов для розвитку IT і поліпшення якості життя: - виступив ментором на проекті IT Nation 2020; - співпрацює з Глобальним договором ООН в Україні та підтримує цілі сталого розвитку; - ініціював і брав участь в розробці ПЗ для медиків в рамках кампанії «Стоп паніка, Стоп Коронавірус»; - компанія Владислава безкоштовно розробляла Діджитал-рішення для МОЗ і ВООЗ.
Любов МочаловаChief Executive Officer
Експерт зі зв'язків з громадськістю. Пройшла шлях від помічника Народного депутата до журналіста і телеведучої. Заснувала свою Торгову марку відео продакшена "Mochalova Production". PR manager для бізнесу та Персональних брендів. Керує репутацією. Вибудовує імідж. Допомагає налагодити потрібні зв'язки.
Богдан СеменовMain IT Advisor
Більше 8 років впроваджує системи тасктрекінга і стандартизовані методології ведення проектів. Займається формуванням команд менеджменту і моніторингом основних метрик діяльності компанії. Головний провідник в світ IT.
Дарина ТурукалоChief Digital Officer
Більше 3-х років досвіду у SMM і Маркетингу. Брала участь в побудові корпоративних, комерційних і персональних брендів з нуля. Займалася успішної діджіталізацей гонконгської діамантовою компанії. Просувала найбільші всеукраїнські ІТ-івенти - Project Managment Day, GameDev Conference, AI & Big Data Day.
Наталя УльяноваMain Legal Partner
Віце-президент Асоціації платників податків України, автор проекту Level UP Ukraine
Сергій КривкоYouTube Channel Development Manager
Працював над розвитком бізнес-каналів на YouTube. Популяризує інформацію про бізнес та IT серед людей через відео. Допоміг багатьом українським стартапам увійти в YouTube і там залишитись, серед них: 1dea.me, Вечная канцелярия "Nuka", REMME.
Наталія БиковаPR&Communication Manager
Спеціаліст з піару та комунікацій. Має 6 років досвіду в івент індустрії, інфлюєнс маркетингу та побудові персонального бренду. Працювала з понад 15 відомими українськими та міжнародними компаніями.

ЗМІ про нас

3-D тур по офісу EASE

EASE - це об'єднання ІТ і інноваційних компаній для того, щоб разом прокачувати і зміцнювати технологічний сектор. Ми допомагаємо бізнесу знаходити відповіді і вирішувати найголовніші питання — від правильного позиціонування до масштабування і виходу на нові ринки.

Дізнатися більше

Phone