home-blur

TechTalks

31/05
18:30
Уточнюється

Product Feedback Session

Ви просили, ми зробили.

Ізівці, запускаємо новий формат зустрічей спільноти — TechTalks: Product Feedback Session

Це офлайн захід, на якому ви зможете презентувати свої стартапи чи ІТ-продукти та отримати якісний зворотній зв’язок від колег.

Для чого це потрібно?

Коли довго «пиляєш» один продукт, не завжди можеш об’єктивно оцінювати результат. Натомість, свіжий погляд зі сторони ІТ-підприємців, а для когось і потенційних споживачів допоможе виявити сильні та слабкі сторони, додати потрібне чи прибрати зайве, загалом — наблизити свій продукт до досконалості.

Ми сподіваємося, що цей формат дасть подальший поштовх до більш тісної взаємодії між учасниками спільноти EASE, розвитку нових партнерств та колаборацій, які в результаті посилять роботу над проєктами.

Як це буде?

  • 10 учасників фітбек-сесії матимуть 3 хвилини на перезнтацію своїх продуктів
  • Після презентації кожний з учасників матиме 1 хвилину для озвучення свого зворотнього зв’язку
  • Після завершення основної частини, учасники зможуть продовжити спілкування, ідеї та висновки в рамках півгодинного нетворкінгу.

Модератор заходу: Олег Зубченок у 1991 акселераторі цього року курирував проєкт Griselda griselda.com.ua, також був ментором на CyberAcceleratorUA.

Крім цього, за допомогою курсу Олега з побудови бізнес-процесів уже понад 3500 осіб успішно пройшли, і зараз він із командою консультує понад 100 компаній малого та середнього бізнесу в Україні в рамках Київської Школи економіки.

Також адвайзер кількох ІТ компаній, зокрема Soft Serve, куратор курсу з побудови бізнес-процесів на Laba

Приєднуйтесь 31 травня. Початок о 18:30. Тривалість заходу – 3 години.