home-blur

Закритий показ “Перший Код”. Варшава

07/06
17:30
Pałac Kultury i Nauki (wejście od al. Jerozolimskich) Plac Defilad 1 00-901 Warszawa

Закритий передпоказ фільму «Перший код» тільки для ІТ-спільноти вже 7 червня у Варшаві 🎥

Запрошуємо фаундерів, С-level менеджерів та ІТ-інфлюенсерів на ексклюзивний захід, присвячений майбутньому виходу фільму. Станьте першим, хто на власні очі побачить перше в Україні документальне кіно про історію нашого ІТ.

Вхід тільки за запрошеннями команди фільму та Європейської асоціації програмної інженерії. Проте, якщо ви хочете потрапити на захід, заповніть заявку, наші менеджери зв’яжуться з вами для уточнення деталей.

«Перший Код» — історія-подорож у часі: вона розпочинається ще з 50-х років — від створення українськими інженерами першого комп’ютера й до сьогодення, коли ІТ-сектор став не лише потужною індустрією, а й важливим фронтом у війні з росією.

У фільмі «Перший код» взяли участь представники компаній EPAM Ukraine, 3DLOOK, ELEKS, Looksery, Techiia holding, Sigma Software Group, SoftServe, НІКС, Uklon, Infopulse Ukraine, представники Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України, Міністерства цифрової трансформації, зокрема міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, а також українські кібервоїни, які спочатку повномасштабного вторгення захищали українську ІТ-інфраструктуру.

Як це було у Києві:

Програма заходу

17:30
Вітальний фуршет
18:30
Показ фільму "Перший Код"
20:00
Нетворкінг з Владом Савченком - продюсером фільму та Мариною Романенко - виконавчою продюсеркою
20:30
Afterparty
Детальніше