home-blur
f019f98656b74da79c077941e12f1ea3
24/06/2021
Новини EASE

Європейська асоціація програмної інженерії стала учасником Форуму інноваційних виробництв

На території індустріального парку “Біла Церква” зібралися представники виробничих, інноваційних, будівельних і торговельних компаній. Організатором події виступив Київський міжнародний економічний форум.

Цього року на заході обговорювалися кілька напрямків тем:

  • промислова стратегія України і сучасні виклики;
  • індустріальні парки як драйвери економічного зростання;
  • Мade in Ukraine на глобальних ринках;
  • гроші для розвитку: джерела, умови, ризики;
  • діджиталізація і ефективність виробництв;
  • нові бізнес-стратегії в новій економіці.

Мета Форуму інноваційних виробництв — розвиток виробничих підприємств в Україні шляхом доступу до екосистеми індустріальних парків, акселераторів, інвестиційних і партнерських програм.

Крім двох сцен для виступу спікерів, під час форуму була організована експо зона українських виробників. Відвідувачі мали можливість познайомитися з новими розробками компаній з різних секторів вітчизняної промисловості. Це стало хорошим майданчиком для обміну досвідом, нетворкінгу і встановлення партнерських відносин.

Європейська асоціація програмної інженерії взяла участь у форумі в якості експонента. Спільно з партнерами Dron.ua, Robohouse і HypeMedia команда EASE представила кращі технологічні розробки: робота офіс-менеджера, голограми, гігантські дрони і багато інших неймовірні винаходи.

Стати амбасадором Асоціації
Детальніше
Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров став героєм документального фільму про українські IT-війська «Перший код».
Детальніше
Стажування за напрямком Web UI від резидента EASE
Детальніше