home-blur
d981f76ab7864a589c1be69bbf437b5d
27/04/2021
Новини EASE

Парі, в якому немає тих, хто програв або надихаючий кейс резидента EASE

2019 рік. Лос Анджелес. Synergy LA Forum. Едуард Водоп’янов, засновник Algortm — першої освітньої платформи з кращими ІТ курсами, публічно пообіцяв, що якщо його YouTube-канал “IT на Мільярд” за рік не стане найбільшим каналом про IT-підприємництво, то він продасть свій автомобіль, а отримані гроші віддасть на благодійність, зокрема, на ІТ освіту. “Зафіксувати” таку заяву допоміг Євген Черняк (український бізнесмен, який веде YouTube-канал про бізнес “Big Money”).

Через рік “IT на Мільярд” не очолив рейтинг російськомовних каналів про IT підприємництво, зате 48 студентів отримали можливість освоїти професію мрії.

Едуард розповів, що на момент парі у нього не було ні каналу на YouTube, ні уявлення, як робити контент для цієї платформи. Через величезну кількість помилок на старті, запуск каналу тривав півроку.

Перший сезон, про напрямки IT-бізнесу, відзняли за 3 місяці. Просування було в основному органічне, рекламу закуповували, але не багато. Я думаю, для того, щоб зробити найбільший канал за 1 рік, потрібно було повністю піти в контент на цей рік, а у мене на першому місці був бізнес. До того ж, потрібно було тисяч на $ 75 витратити більше, ніж я витратив. На створення першого сезону пішло $ 25к “— поділився інформацією Едуард.

Зараз на канал “ІТ на Мільярд” підписані майже 4000 глядачів. Щоб виконати умови парі, підприємець поставив своє авто на продаж за ціною $ 20 000. Для того, щоб зібрати та систематизувати заявки бажаючих освоїти професію мрії, на базі платформи Algortm, Едуард разом з командою запустили грант-фонд.

За умовами гранту, 44 студенти матимуть можливість вивчити одну з професій: Front-end Developer, Java Developer, Web Designer. Курси доступні в трьох школах: Projector, Main Academy, Foxminded.

З 1500 заявок вдалося відібрати 48 осіб (чому 48, а не 44, як було заявлено,читайте в дописі Едуарда). Головними критеріями відбору були:

  • Розуміння тієї професії, куди людина подавався;
  • Виконана робота раніше / спроби руху в обраному напрямку, це важливо, щоб людина свідомо вибрав професію;
  • Рівень англійської (в основному не нижче pre-intermediate);
  • Якість і лаконічність заповненої заявки ;;
  • Наявність якісного і структурованого відео теж відігравало велику роль.

А тим часом, YouTube канал “IT на Мільярд” продовжує розвиватися.

“Після першого сезону побачив великий попит в напрямку IT-професій і роботи в IT. Зараз почали знімати 2й сезон про професії в IT. Вже відзняли відео з такими IT-гігантами, як EPAM, Luxsoft, Genesis, MacPaw. Скоро будуть нові розбори професій в IT з іншими топовими компаніями на ринку.” — розказав про подальші плани каналу Едуард.

EASE пишається крутими кейсами наших резидентів. І якщо ви раптом захочете укласти парі, беріть приклад з Едуарда та виходьте переможцем за будь-яких умов.

Європейська асоціація програмної інженерії підписала меморандум з Національним університетом «Запорізька політехніка»
Детальніше
Стажування за напрямком Web UI від резидента EASE
Детальніше
Ексклюзивні кадри фільму «Перший код»
Детальніше