home-blur
9384b8d7c5784cbe891bf00b8d883df4
15/04/2021
Новини EASE

Переможці осіннього хакатону “Битва титанів” від EASE успішно закінчують навчання в Powercode Academy

У листопаді 2020 року Європейська асоціація програмної інженерії провела digital-баттл «Битва титанів» для студентів українських ВНЗ. За головний приз — навчання в приватній IT-школі Powercode Academy боролися 6 команд студентів від 1 до 5 курсів. Асоціація EASE завжди виконує свої обіцянки і ми з радістю готові поділитися з вами новиною про те, що переможці вже успішно закінчують ІТ-курси.

Про що йде мова?

Головною метою масштабного івенту став пошук зручних ІТ-рішень для освіти, враховуючи навички та спеціалізацію факультету, на якому навчаються студенти. Це міг бути зручний сайт, додаток, відеогра або навіть hardware-продукт. Учасники повинні були підготувати не тільки технічну частину, а й проаналізувати конкурентів, прорахувати економічні ризики свого проекту.

Хто переміг?

Переможцем digital-баттлу стала команда Study Link з Одеської національної академії зв’язку ім. А. С. Попова, яка представила веб-додаток для оптимізації навчального процесу в умовах дистанційного навчання. Сервіс Study Link планує об’єднати кращий функціонал світових сервісів в одному: Google Classroom, Trello, Moodle та ін.

Що далі?

Команда Study Link отримала сертифікати на безкоштовне навчання в Powercode Academy для кожного учасника. Студенти обрали курси Front-end Online і QA Manual Online. Програма тестування ПО (QA Manual Online) тривала 3 місяці. Студенти закінчили навчання ще в лютому. Програма Front-end Online розрахована на навчання з нуля, тривалістю 5 місяців (50 занять) і вже через тиждень випускники отримають свої сертифікати про успішне проходження курсу.

Відгуки переможців про навчання:

«Безумно благодарна за такую возможность! Для меня были очень полезными курсы, я узнала много нового и теперь чувствую ещё большую уверенность в своих силах и умениях» — Анна Хорошайло, курс Front-end Online.

«Одним словом “позитив”. Дуже сподобалося. Особливо стимуляція до навчання призами які надавалися переможцям. Щодо PowerCode то дуже круто. Ментор завжди допомагає, розповідає зрозуміло. Обидва курси наче доповнюють один одного. Закріплення матеріалу,  вивчення нового. Завтра останній урок в PowerCode. Після курсу мав би потрапити на 2-х місячне стажування, але так як мене призвали на військову службу в PowerCode дозволили пройти його після служби (через рік буде ясно). Тому взаємодія з випускниками на висоті.» — Віталий Скиртач, курс Front-end Online.

Powercode Academy — це курси від провідних фахівців IT галузі. Місія IT академії — надавати високоякісну IT освіту, адаптовану під вимоги роботодавців. Основні напрямки: Front end, Python, UI / UX design, PM, QA і ін.

Співробітництво Powercodе Academy з Chief Digital Transformation Officer Харкову
Детальніше
Резиденти EASE увійшли до Топ-50 ІТ-компаній України за версією DOU
Детальніше
Команда EASE розпочала серію лекцій з лікнеп з правового режиму для IT-компаній – Diia City.
Детальніше