home-blur
f7dfc4cc807b445db4abf3b8ea7ddc56
08/05/2020
Новини EASE

Перша онлайн зустріч із Владиславом Савченко

Глобальна пандемія та карантин диктують свої умови, проте нас цим не зупинити. Саме тому 07.05.2020 р. у форматі конференції в zoom відбулася перша онлайн-зустріч Владислава Савченко — засновника міжнародної компанії Powerсode та Європейської Асоціації Програмної Інженерії (EASE) – з наявними та потенційними учасниками, а також всіма не байдужими до розвитку IT-сфери в Україні особами.

Про що говорили? Почав Влад з розповіді про свою компанію, створену у 2015 р., і про те, що за 5 років бізнесу в Україні він власноруч стикнувся з такими проблемами, як нестача кваліфікованих фахівців, зокрема, через неефективність ІТ-освіти й еміграційне питання, домінування на ринку великих гравців; загроза реформ (особливо в галузі оподаткування), слабкий діалог з владою й те, що невеликі компанії просто не чують, тощо.

Вихід із ситуації Владислав побачив в тому, щоб об’єднати зусилля. Так виникла ідея створення EASЕ — платформи, яка може об’єднати людей, технології та ідеї.

Чому це спрацює? Тому що зараз, як наголосив Влад, ІТ-галузь представлена безліччю самостійних гравців на ринку, яких просто не помічають. Якщо хочемо впливати і розвивати галузь, потрібно діяти як єдине ціле — а цього і можна досягнути на основі об’єднання в Асоціацію.

В найближчих планах Асоціації — підписання меморандуму про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації України, співпраця з глобальним договором ООН, налагодження зв’язку з Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві іноземних справ.

Відповідаючи на запитання учасників Влад розповів про переваги членства в Асоціації, куди, окрім того, щоб бути почутими, входять: підтримка, нові знайомства, корисні інсайти і знання; відвідування корисних та цікавих івентів; вирішення проблеми розвитку кадрового потенціалу галузі на основі діалогу з профільними вузами, організації стажувань для студентів та співробітників, розвитку інклюзивних ініціатив; шерінг проектів;  участь у великих міжнародних подіях і майданчиках.

Також учасники зустрічі цікавилися досвідом та думкою Влада щодо того, як його бізнес справляється з поточною кризою, якою була його найбільш вдала угода, з якою командою Влад починав, які плани щодо масштабування бізнесу. Запитували і про те, як вийти на міжнародний ринок, яких розробників наймати в першу чергу, чи потрібна англійська в ІТ, що все ж таки краще: лінукс чи macOS?

Чекаємо наступних зустрічей, на яких плануємо обговорить подальші практичні дії в напрямі розвитку Європейської Асоціації Програмної Інженерії. Слідкуйте за нашими подіями!

Асоціація EASE провела мітап на тему: «Залучення НЕ венчурного фінансування для стартапу на світових ринках»
Детальніше
Асоціація EASE підписала меморандум про співпрацю з Global Israeli Initiative
Детальніше
Ринок праці в Україні: фріланс виходить з “тіні”?
Детальніше