home-blur
f5ebab1f830d469395ec3710fd0798c0
06/01/2021
Новини EASE

Політати на дроні, поспілкуватися з голограмою і пройти VR-практику. Асоціація EASE запустила серію віртуальних екскурсій по IT-компаніям для студенті

Європейська асоціація програмної інженерії в онлайн-форматі відкриває доступ в офіси найбільш інноваційних компаній України і світу. Не виходячи з шкільного класу, перебуваючи на лекції або проходячи практику тепер можна буде проникнути до святині передових технологічних виробництв, нано лабораторій і дослідницьких центрів штучного інтелекту.

Онлайн-екскурсію для студентів Київського національного університету будівництва і архітектури відкрила інноваційна компанія DroneUA, яка спеціалізується на безпілотних літальних апаратах. Учасники побачили роботизовану ферму, пролетіли над презентаційною зоною дронів, запустили безпілотник разом з представником компанії і задали питання топ-менеджеру. Комунікація відбувалася за допомогою платформи Zoom, а експерт у цей час переміщався офісом і показував яскраві проекти. Найактивніший учасник віртуальної екскурсії отримав запрошення відвідати компанію вже в офлайн форматі. На першій віртуальній екскурсії побувало понад 100 студентів.

Слідом за DroneUA закулісся своїх розробок для студентів КНУ імені Тараса Шевченка відкрила компанія Neurotrack, яка займається нейромаркетингом і проникає до провулків розуму.

Головні цілі проекту EASE — надихнути молоде покоління українців на створення власних революційних рішень, надати можливість поспілкуватися з топ-менеджерами хай-тек компаній. Доповненням до віртуальної екскурсії стануть IT-ранки напередодні нового року для аудиторії молодшого віку, де продемонструють основи точних наук, ази програмування і багато іншого.

Парі, в якому немає тих, хто програв або надихаючий кейс резидента EASE
Детальніше
Резиденти EASE увійшли до Топ-50 ІТ-компаній України за версією DOU
Детальніше
Перший із серії мітапів IT Stand-Up!
Детальніше