home-blur
1f9a658ea0b148338f59052e32344be2
01/06/2021
Новини EASE

Ярмарок вакансій топових IT-компаній від EASE у Вінниці

Ярмарок вакансій від Європейської Асоціації Програмної Інженерії (EASE) у Вінницькому національному технічному університеті став платформою для знайомства потенційних кандидатів з кращими технологічними компаніями України. Мета ярмарку — не тільки пошук роботи, але й розвиток відносин, які можуть призвести до отримання пропозицій про працевлаштування в майбутньому.

“Ярмарки вакансій — одна з найефективніших форм роботи зі сприяння у працевлаштуванні. Вони дозволяють кандидатам самостійно підібрати собі роботу мрії. Компанії ж збільшують кількість співбесід на відкриті позиції. Для нашої команди дуже важливо розвивати цей напрямок в Україні”, — розповів Владислав Савченко, Президент EASE.

У ярмарку вакансій взяли участь великі IT-компанії Вінниці та України. Протягом дня на території ВНТУ функціонувало 2 зони — експо і зона конференції. Відвідувачі мали можливість пройти пробну співбесіду, познайомитися з культурою роботи в компаніях, зануритися в нетворкінг і дізнатися, як отримати роботу своєї мрії. Крім того, кандидати слухали виступи ТОП-менеджерів і компетентних спікерів із працевлаштування.

Формат тимчасової платформи з пошуку роботи ми в EASE проводимо на регулярній основі, адже сфера IT постійно розвивається і потребує в нових співробітниках. До зустрічі в інших містах!

Європу та Україну “накрило” хакерською атакою через вірус-шифрувальник. GigaCloud розповідає як захиститись
Детальніше
Powercode Academy стала членом Європейської Асоціації Програмної Інженерії
Детальніше
Команда EASE розпочала серію лекцій з лікнеп з правового режиму для IT-компаній – Diia City.
Детальніше