home-blur

Raiffeisen Bank

Веб-сайт компанії:
https://raiffeisen.ua/
Напрямок роботи:
Кількість співробітників:
800
Дата приєднання:
27.05.2024

Райффайзен Банк — найбільший український банк з іноземним капіталом та кредитор українського бізнесу. Лідер по наданій гуманітарній й благодійній допомозі серед українських банків.

Щороку Райф зберігає позиції кращого роботодавця країни. Банк увійшов у минулому році у рейтинги ТОП-50 роботодавців України та ТОП-25 роботодавців, дружніх до ветеранів, що опубліковані виданням Forbes Україна.

Інклюзивність, різноманіття та безбар’єрність закладені в ядрі корпоративної культури Райффайзен Банку. Компанія дотримується принципу людиноцентричності – People at Heart, який лежить в основі усіх програм щодо роботи з працівниками та клієнтами.

RaifTech, одна з найпотужніших продуктових ІТ фінтех команд на ринку України, яка об’єднує понад 800 ІТ фахівців з потужною експертизою в таких галузях, як cloud архітектура, кібербезпека, Big Data, Open API, core banking, платіжні системи тoщо.

Райффайзен банк відповідає за всі технологічні розробки та пропонує швидкі цифрові продукти, впроваджує сучасні інженерні практики та працює над інноваціями, які сприяють високоякісній взаємодії з клієнтами.

Стати резидентом