home-blur
Julia Petryk3 (2)

Cмарт-лекція з PR

15/01
18:00
Онлайн
Julia Petryk3 (2)

В Новий рік з новою PR- стратегією 👩‍💻

Запрошуємо вас приєднатися до онлайн смарт-лекції, де ви дізнаєтеся як збудувати PR-стратегію на 2024 рік, щоб масштабувати IT-бізнес на нові ринки. Спікерка події, Юлія Петрик, піарниця з 15-річним досвідом у міжнародному tech PR, поділиться цінними порадами та інсайтами.

📍Дата:15 січня
📍Час: 18:00 (GTM +2)
📍Формат: Онлайн у Zoom

Про спікерку, Юлію Петрик:

👉 Авторка каналу PR_pub, де ділиться знаннями та ідеями у сфері PR.
👉 Засновниця Tech PR School. Розробила навчальні курси, такі як Product PR, Global PR.
👉 Співзасновниця PR Army, некомерційної організації в Україні, яка бореться за те, щоб українські голоси чули в міжнародних медіа.

PR Army була створена в перші години повномасштабного російського вторгнення, і з тих пір успішно працює з міжнародними ЗМІ для розповсюдження проукраїнських наративів, щоб боротися з ворогом на інформаційному фронті.

У 2023 році Юлія була відзначена нагородами Future is female від Advertising Week та Warners Brothers та увійшла до списку 25 PR інноваторів за версією PRovoke Media. Більше 9 років очолювала PR відділ в компанії MacPaw, де побудувала PR функцію з 0.

✅ В своїй лекції Юлія розповість, що варто включити в PR стратегію бізнесу на 2024, якщо в планах є виходи на нові ринки. Як PR може допомогти в масштабуванні бізнесу, які стратегії обрати та що врахувати. Персональні бренди, партнерства та типи контенту, які варто розглядати як пріоритетні у 2024.

Реєструйтесь, щоб долучитися до події.