home-blur
1509_web

Офлайн-мітап від EASE та BazaIT

15/09
18:30
Україна, Київ. Адресу повідомимо після реєстрації
1509_web

👨‍💻Продуктовий підхід роботи стає ключовим для успіху будь-якої команди в IT індустрії. Команда, що думає як власники продукту, а не просто виконавці завдань – маст-хєв для бізнесу, який хоче розвиватися.

Але як правильно впровадити цей механізм? Як мотивувати команду на результативність та ефективність? Ці та інші питання будуть розглянуті на нашому спільному офлайн-мітапі від EASE та BazaIT.

Окрім виступу спікерів та якісного нетворкінгу у колі однодумців ви можете підготувати власні кейси, з якими стикалися у роботі. Спікери рандомно оберуть декілька з них, розберуть та допоможуть знайти оптимальні рішення на заході 🤝

Спікери мітапу:

1️⃣ Вікторія Наливайко, CEO&Co-Founder BazaIT.com, Co-owner of reteam, Growth director Kyiv IT Cluster. Вікторія розкаже про:
“Продуктовий підхід в роботі IT компаній: впроваджуємо міжнародний досвід”.

2️⃣ Катерина Мілютнеко, співзасновник та COO low/no-code спільноти FlowMates, Сертифікований бізнес-тренер компанії BogushTime. Поділиться досвідом з:
“Мотивація команди на продуктовий підхід у роботі. Шкала мотивації та її компоненти. Продуктовий підхід = результат”.

3️⃣Ольга Новикова, founder та СЕО агенції MoreThan. Тренерка з інклюзивного лідерства. Авторка курсу з інклюзивності в HR та рекрутинг процесах виступить з темою “Роль менеджера у формуванні продуктового майндсету: Як лідер може впливати на свою команду, щоб вони думали як власники продукту, а не просто виконавці завдань”.

📅 Дата: 15 вересня 2023 р.
🕒 Час: 18:30 – 21:30
📍 Локація: Київ, адресу повідомимо після реєстрації

Фаундери та C-level менеджери IT компаній, product, project та HR менеджери — запрошуємо доєднатися до події. Реєструйтесь вже зараз та отримуйте максимум користі від обміну досвідом з провідними експертами 💙