home-blur
2009_web

Смарт-лекція. Belkins

20/09
19:00
Онлайн
2009_web

🚀 Лідогенерація через Clutch та інші лістинги є ТОП-1 запитом серед резидентів EASE. Адже вміти правильно працювати із лістингами вміє не кожен. Саме тому 20 вересня ми проводимо смарт-лекцію від експерта Михайла Максимова, співзасновника маркетингової B2B агенції Belkins, на тему “Як просуватися та залучати міжнародних клієнтів з лістингів”.

Михайло має 10 років досвіду в B2B продажах та маркетингу, але його найбільша пристрасть — підприємництво — виводити на ринок нові продукти та сервіси, не залучаючи інвестицій, і зосередившись виключно на економічно ефективних методах і власних ресурсах 👨‍💻

У своєму виступі Михайло розповість про те, як Belkins використовує Clutch для просування своєї експертизи та залучення нових лідів. Він розкриє конкретні цифри про кількість лідів і закритих ділів, про рівень прибутку, а головне — пояснить, як отримувати 100 і більше якісних контактів щомісяця.

📍 Михайло детально розбере практичний кейс компанії Belkins – поділиться стратегією та тактичними кроками, які допомогли компанії пришвидшити свій ріст на самому початку і до сьогодні. Він дасть поради гостям вебінару про те, як вони можуть застосувати ці практики у власному бізнесі, не залежно від того, на якому етапі розвитку він знаходиться.

Учасники вебінару матимуть уявлення та дорожню мапу того, як можна успішно примножити свій бізнес з Clutch та подібними платформами 👌