home-blur
de903a5783004c82995220d6a289bbd4
06/01/2021
Новини EASE

Асоціація EASE увійшла в ряд компаній, які підписали Меморандум про спільні дії з антикорупції в Україні з ГД ООН

Захід відкрила Тетяна Сахарук, Генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні:

“Меморандум — це наш перший крок, спрямований на поєднання різних стейкхолдерів у протидії корупції в Україні у рамках міжнародної програми «Колективні дії з антикорупції». Протягом наступних принаймні трьох років ми станемо майданчиком для спільних дій у сфері антикорупції. Наше завдання — створити спільноту людей, які розуміють, навіщо це потрібно Україні загалом і  бізнесу зокрема. Ми хочемо об’єднати проактивних людей, які будуть працювати у цій сфері разом із нами, створять дорожню карту для бізнесу та держави і працюватимуть над її досягненням”.

Підписавши Меморандум, ми задекларували свої наміри спільно працювати над запобіганням та подоланням корупції в Україні на всіх рівнях. А також зобов’язалися сприяти прозорості та протидії корупції у своїй діловій практиці, запроваджувати та підтримувати ефективні внутрішні процеси для запобігання усіх проявів корупції.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали
Детальніше
Конференція і Ярмарок вакансій топових IT-компаній в Дніпрі
Детальніше
Ми отримали нагороду “Партнерство заради сталого розвитку” від Глобального договору ООН в Україні за партнерство, спільні проекти та підтримку ООН.
Детальніше