home-blur
Facebook-cover-9
04/08/2023
Новини EASE

Як пройшов офлайн-мітап з Віталієм Дятленко, CTO Uklon?

Вчора відбувся офлайн-мітап із співзасновником та CTO української продуктової IT-компанії Uklon Віталієм Дятленко. Зустріч організувала EASE (Європейська Асоціація Програмної Інженерії), IT-ком’юніті з понад 10 500 представників IT-галузі Європи. 

На подію завітали CTO, project managers та технічні спеціалісти українських IT-компаній, щоб дізнатися, як ефективно організовувати роботу технічних команд та бути CTO, з яким хочеться працювати. Спікер події, Віталій Дятленко, поділився досвідом Uklon у даному питанні. 

Зокрема, Віталій відзначив, що тільки за наявності потужної та працюючої корпоративної культури в компанії можливий успіх. Адже будь-які перемоги, це, в першу чергу, люди, які за ними стоять. Так, “ідеальна” корпоративна культура, на думку Віталія повинна базуватися на взаємоповазі і фідбеку, підтримці, відкритості та простоті у комунікаціях. Щоб підтримувати таку корпоративну культуру CTO має проявляти свої soft skills, а саме: мотивувати та надавати широкий фідбек для колег, заохочувати дізнаватися про те, що відбувається у компанії, впроваджувати гейміфікацію у процеси роботи. Головне — говорити з командою, розуміти їх проблеми і вказувати на перемоги. Адже CTO це друг, психолог, ментор, вчитель. І це найскладніша частина, бо кожного разу вона унікальна. 

Окрім цього, Віталій поділився, як зазначені цінності відображаються у корпоративній культурі Uklon:

“В нас людина самостійно обирає зручний для роботи час. Головне бути на зв’язку з 11:00 до 16:00. Кожен спеціаліст може особисто впливати на розвиток компанії: ми  підтримуємо ідеї та пропозиції щодо покращення роботи від співробітників. Ми також про always learning culture. В Uklon є внутрішні тренінги, воркшопи, хакатони та шерінги знань” – повідомив Віталій. 

Які ж ще виклики стоять перед CTO? 

  • Рекрутинг
  • Делегування
  • Бізнес 
  • Інноваційність 
  • Кризові рішення

Тож, бути технічним директором IT компаній це не тільки про hard skills.

Після виступу Віталія розпочалась Q&A сесія, що тривала більше години. Слухачі ставили запитання про організаційні процеси роботи Uklon, а також, про нову вакансію CTO, яка наразі відкрита в Uklon.

Дякуємо Віталію, гостям та партнерам EASE за чудовий і продуктивний вечір. 

EASE розширює кордони | Ассоціаіція підписала меморандум з Парком Високих Технологій Киргизької Республіки
Детальніше
EASE і спільнота жінок-лідерів в IT Wtech провели спільний мітап присвячений гендерній рівності та секретам жінок в бізнесі
Детальніше
OMG! Першому документальному кіно про історію української ІТ-індустрії — БУТИ!
Детальніше