home-blur
af9556b61713422aa0eae3ec1d78a499
23/03/2021
Новини EASE

EASE і спільнота жінок-лідерів в IT Wtech провели спільний мітап присвячений гендерній рівності та секретам жінок в бізнесі

Чарівні та успішні керівниці та власниці IT-компаній зустрілись 18 березня  2020 року в Києві на сумісному весняному жіночому мітапі Європейської асоціації програмної інженерії EASE та міжнародного жіночого ком’юніті Wtech.

Жінки презентували свої досягнення в розвитку компаній та організацій, обмінялись досвідом сприяння впровадження гендерної рівності в бізнесі в Україні та закордоном. Секретами свого успіху у роботі поділились: Любов Мочалова — CEO EASE, Вірослава Новосильна — співзасновниця Wtech, Тетяна Сахарук — генеральний директор «Глобальний договір ООН в Україні», Галина Палійчук — керівниця GROWTH SHOP в Україні.

«Важливо допомагати жінкам реалізувати свій бізнес-потенціал через допомогу у розвитку їх компаній і освітніх програм» — зазначила під час свого виступу Вірослава Новосильна, співзасновниця міжнародного жіночого IT- ком’юніті Wtech, що об’єднує понад 3500 учасниць. «Єднайтеся з компаніями, які однакові з вами по цінностям» —  підрезюмувала Вірослава, розповідаючи учасницям мітапу про нові досягнення у роботі ком’юніті і про те, чому правильне оточення є дуже важливим на шляху до жіночої професійної реалізації.

 «По-перше, не вестись на хейт. По-друге, планувати свою діяльність на місяць, рік, п’ять років. Чітко розмежуйте зони відповідальності між членами своєї команди та приберіть з оточення токсичних людей і всіх, хто чинить опір» — поділилась управлінськими лайфхаками Любов Мочалова, CEO Європейської асоціації програмної інженерії, які допомогли їй вивести проект у продуктивну діяльність лише за 4 місяці. «Робіть та просувайте свою діяльність. PR складається з двох складових: робити хороші правильні справи і робити ці справи відомими» — наголосила Любов на важливість побудови ефективних публічних комунікацій у сфері IT для популяризації та просування IT-Бренду України на міжнародний ринок.

 «Залучення однієї жінки до керівного складу сприяє підвищенню ефективності роботи компанії до 1%» — поділилась перевагами залучення жінок на управлінські посади у бізнесі  та рекомендаціями щодо формування ефективної команди з точки зору гендерного балансу Тетяна Сахарук, генеральний директор «Глобальний договір ООН в Україні. «Гендерна нерівність — одна з найбільих проблем, яка наразі існує у світовому масштабі. UN Global Compact — ініціатива ООН, спрямована на заохочення соціальної відповідальності бізнесу» — підкреслила Тетяна Сахарук.

 «Дуже важлива роль чоловіка у промоушені гендерної рівності» — зауважила Галина Палійчук, керівниця GROWTH SHOP в Україні, розповідаючи про свій досвід роботи в офісі Христі Фріланд, діючої заступниці прем’єр-міністра Канади. Саме в Канаді 50% кабінету міністрів складають жінки, а прем’єр-міністр Джастін Трюдо є великим прибічником та адвокатом гендерної рівності. Як колишній юрист з прав людини, Галина Палійчук тепер привносить цю філософію у  свою роботу зі стартапами та прагне будь-який бізнес, з яким працює, повернути у сторону іноваційності та соціального імпакту.

UAPAY отримала ліцензію Національного банку України та статус платіжної установи
Детальніше
ПЕРШИЙ КОД: ЗАКРИТИЙ ПРЕДПОКАЗ ФІЛЬМУ
Детальніше
Європейська асоціація програмної інженерії стала учасником Форуму інноваційних виробництв
Детальніше