home-blur
a2f081d47d3e4d9f9a18636958f31499
11/11/2020
Новини EASE

EASE представила світові свою команду

Зустрічайте, команда EASE. 🔥🔥🔥

Владислав Савченко, President & founder — найбезстрашніша та найризиковіша людина в нашій команді. Той, хто зібрав нас разом і об’єднав для досягнення дуже крутої і корисної мети. Той, хто мотивує і навіть на найбожевільнішу ідею відповідає: «Роби».

Любов Мочалова, Chief Executive Officer — це той випадок, коли Girls і справді Power. Людина, яка змусить продуктивно працювати найповільніший механізм. Жодне завдання не залишиться не закрите.

Богдан Семенов, Main IT Advisor — це історія про системність, чіткість і послідовність дій. Він наш головний перекладач з коду на людську «требащобпрацювало» мову.

Дарина Турукало, Chief Digital Officer — людина-телефон, яка зараз пише цей текст, вона спілкується з вами в соцмережевому просторі і не тільки 🙂

Єлизавета Асатрян, Main Legal Partner — головний захисник прав IT-представників, наш поводир в тунелях складних юридичних термінів.

Дмитро Титов, Head of PR team — він живе в ІТ, хоч і пише не коди, а про коди. Пропіарив білоруський ПВТ, а тепер взявся за українські ІТ-компанії.

Леся Марушевская, Sales manager — той самий випадок, коли від продажника ви почуєте тільки правду. Обережно, кожен дзвінок від EASE закінчується новим резидентом.

Ющенко Анастасія, Project manager — фея порядку в нашій документації, людина, якій від вас завжди потрібен логотип і опис, не варто затягувати з відповіддю, нам це правда потрібно!

Ось таким чудовим складом ми вриваємося в ІТ-простір, щоб зробити його сильнішим, потужнішим і активнішим!

Ви з нами?

Конференція і Ярмарок ІТ-вакансій у Києві
Детальніше
Як працюють українські айтівці у війну і що буде після неї
Детальніше
Перший Код. Прес-конференція та презентація тизеру
Детальніше