home-blur
сацт
15/06/2022
Новини EASE

EASE Residents Summer Meetup

Вчора відбулася офлайн зустріч EASE Residents Summer Meetup 🔥

Надзвичайно раді були бачити вас в живу, плануємо проводити такі заходи частіше. 

🚀 Резиденти поділилися своїми новинами: 

Війна прискорила темпи виходу продуктів і послуг на міжнародні ринки і ті, хто раніше тільки планували і готувалися до цього, зараз активно просувають свої компанії на Заході. 

Декому довелося закрити офіси в Києві, оскільки утримувати великі приміщення не вигідно. 

Дехто втратив частину прибутку, але настрій у резидентів бойовий, зважаючи на всі обставини. 

GigaCloud — компанія, яка надає хмарні послуги, розповіли про величезний попит на свої послуги, адже багато бізнесів зараз фокусуються на безпеці та захисті даних. Що дає підставити говорити про ріст потреб компаній у напрямку кібербезпеки. 

Асоціація EASE з перших днів війни була на постійному зв’язку з резидентами, ми тимчасово переформатовували свій продукт, надаючи послуги сапорту та допомоги з релокейтом команд резидентів, забезпечили компанії терміналами Starlink, продовжуємо працювати разом з Мінцифрою над вирішенням питання мобілізації ІТ-фахівців, а деякі компанії вже отримали підтвердження бронювання своїх працівників. 

Зараз ми активно проводимо мітапи, смарт-лекції на теми ведення бізнесу в умовах війни та плануємо відновити проведення більш масштабних подій, звичайно ж враховуючи всі заходи безпеки. 

Під час зустрічі Асоціація EASE анонсувала запуск реферальної програми — повернення 20% від чеку резидентам, які залучають нові компанії до ком‘юніті. Ми довели свою лояльність, ефективність та постійний ріст, тож резиденти можуть спокійно нас рекомендувати своїм колегам. 

Також оголосили про відкриття EASE Academy. Зараз ми на етапі фінальної підготовки. Готуємо як технічні, так і нетехнічні курси для початківців в ІТ. Також готуємо і програми для топ-менеджерів та власників компаній, щоб надати доступ до знань, які допоможуть ефективно керувати компаніями та закривати болі бізнесу. 

Скажемо по секрету, що СЕО EASE Любов Мочалова підготувала власний курс по PR 🤩

Тільки тссс🤫

Всі деталі згодом.

Нашими партнерами стали Coworking Community
Детальніше
AІ-учитель, віртуальний щоденник і конкурент Google Classroom. Асоціація EASE влаштувала digital-батл між студентами 4 університетів
Детальніше
Перший Код. Прес-конференція та презентація тизеру
Детальніше