home-blur
Facebook cover – 1
19/10/2022
Новини EASE

EASE знімає фільм про українське ІТ: <Перший код>.

<Перший код>
Таємний код їхньої перемоги.

Європейська асоціація програмної інженерії розпочала зйомки першого документального кіно про історію українського ІТ у кінці минулого року. Нашою місією є розвиток ІТ-бренду України у світі, але після аналізу всіх платформ та інформаційних ресурсів, ми побачили, що досі немає структурованого якісного продукту, дослідження чи матеріалу, який детально показав би всі етапи розвитку, формування ІТ середовища, ключових гравців індустрії, досягнення й події, які заклали фундамент технологічного сектору України.

Наша команда взяла на себе відповідальність за створення фільму, що об’єднає минуле, теперішнє та сучасне українського ІТ.

Знімальна група відвідала Київ, Львів, Харків, Одесу, Лос-Анджелес, щоб записати інтерв’ю з найвідомішими людьми, мастодонтами та молодими «зірками» індустрії.

Початок повномасштабного вторгнення змусив нас призупинити процес зйомок та відкласти прем’єру фільму, що була запланована на вересень 2022.

Але ми не відмовилися від ідеї. На фоні останніх подій, наша знімальна група переформатувала стрічку та присвятила окрему сюжетну лінію подіям після 24 лютого та кіберфронту, що зіграв важливу роль у боротьбі з російським агресором.

EPAM Ukraine, 3DLOOK, ELEKS, Looksery, Techiia holding, Sigma Software Group, SoftServe, НІКС, Uklon, Infopulse Ukraine, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Міністерство цифрової трансформації України — трендсетери ІТ-індустрії вже поділилися з нашою знімальною групою нетривіальними, цікавими та ексклюзивними фактами становлення галузі.

Прем‘єра незабаром. Слідкуйте за новинами та підписуйтесь на офіційні сторінки фільму в соціальних мережах:

Ексклюзивні кадри фільму «Перший код»
Детальніше
Асоціація EASE підписала меморандум про співпрацю з Global Israeli Initiative
Детальніше
Європейська асоціація програмної інженерії стала учасником Форуму інноваційних виробництв
Детальніше