home-blur
22_11_1.57.1
11/11/2022
Новини EASE

Ексклюзивні кадри фільму «Перший код»

EASE разом зі знімальною групою продовжують створення фільму про історію українського ІТ. Днями були відзняті епізоди у стінах бібліотеки КПІ, яка зберігає ексклюзивні рідкісні видання: курси з технічних дисциплін, багатотомні збірки наукових праць, рідкісні підручники, роботи українських і світових класиків науки і техніки, біографічні словники, довідкові видання.

Ця бібліотека була місцем сили, натхнення і нових знань для трендсетерів української ІТ-індустрії. Фільмування плануємо завершити до кінця 2022 року, а тизер вийде уже в листопаді.

У фільмі – про історію започаткування і розвитку IT в Україні та кібервійну з Росією.

«Коли ми почали роботу над фільмом, то думали, що початок історії українського IT – це 1991 рік. А насправді стартом був ще аутсорсинг у 1985 році», – розповідає генеральний продюсер фільму Владислав Савченко.

Ми записали розмови з українськими стартапами й компаніями, які вийшли на міжнародний ринок. Зокрема, йдеться про EPAM, 3D Look, Eleks, Looksery, Techiia, Sigma Software Group, SoftServe, НІКС, Uklon, Infopulse Ukraine, а також Інститут кібернетики імені Глушкова НАН України та Міністерство цифрової трансформації.

Після повномасштабного вторгнення зйомки на деякий час зупинили, але згодом поновили їх з ще більшим масштабом, щоб видати на-гора ще більш якісний продукт.

EASE Miracle Gathering: Зробімо 2023 роком успіху, прибутку та процвітання
Детальніше
Ми створили IT-продукт і залучили іноземних замовників, не витративши жодного долара на рекламу. Кейс
Детальніше
Переможці осіннього хакатону “Битва титанів” від EASE успішно закінчують навчання в Powercode Academy
Детальніше