home-blur
73d1cf9ad0b84591bd2efd9c0b784d3b
12/01/2021
Новини EASE

ІТ-компанія Powercode розробила портал з інформацією про COVID-19 для ВООЗ

Українська ІТ-компанія Powercode розробила спеціальний інструмент, що збирає і структурує всю інформацію про епідеміологічну ситуацію в Україні — PHRM (Regional Public Health Response Monitor).

На спеціальну сторінку завантажують регіональні звіти, а згодом система аналізує ефективність управління медичним персоналом. Інформація закрита і доступна тільки для фахівців ВООЗ і Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

За допомогою PHRM можна порівнювати актуальні дані про стан епідемії COVID-19 в певних регіонах. Раніше цю інформацію доводилось брати з різних джерел та самостійно порівнювати.

Дослідження надсилали з регіонів у вигляді документів Word та звичайних таблицях. Лишень з одного регіону надходило від 20 до 60 сторінок невпорядкованої документації. З PHRM можна не тільки переглянути статистику захворюваності, а й дані про забезпечення ресурсами, фінансування, методи інформування населення та кількість медичних працівників.

Сервіс розробили абсолютно безкоштовно для МОЗ, а вже з часом на нього звернула увагу ВООЗ.

Powercode розробили спеціальну сторінку з додатковою інформацією про COVID-19: як виявляти та діагностувати випадки хвороби, які є оновлення протоколів лікування, та як забезпечити безпеку співробітників лікарень.

Перший із серії мітапів IT Stand-Up!
Детальніше
Відразу дві віртуальні екскурсії в одному прямому ефірі в компанії Powercode в Києві та Запоріжжі
Детальніше
UAPAY отримала ліцензію Національного банку України та статус платіжної установи
Детальніше