home-blur
73d1cf9ad0b84591bd2efd9c0b784d3b
12/01/2021
EASE News

ІТ-компанія Powercode розробила портал з інформацією про COVID-19 для ВООЗ

Українська ІТ-компанія Powercode розробила спеціальний інструмент, що збирає і структурує всю інформацію про епідеміологічну ситуацію в Україні — PHRM (Regional Public Health Response Monitor).

На спеціальну сторінку завантажують регіональні звіти, а згодом система аналізує ефективність управління медичним персоналом. Інформація закрита і доступна тільки для фахівців ВООЗ і Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

За допомогою PHRM можна порівнювати актуальні дані про стан епідемії COVID-19 в певних регіонах. Раніше цю інформацію доводилось брати з різних джерел та самостійно порівнювати.

Дослідження надсилали з регіонів у вигляді документів Word та звичайних таблицях. Лишень з одного регіону надходило від 20 до 60 сторінок невпорядкованої документації. З PHRM можна не тільки переглянути статистику захворюваності, а й дані про забезпечення ресурсами, фінансування, методи інформування населення та кількість медичних працівників.

Сервіс розробили абсолютно безкоштовно для МОЗ, а вже з часом на нього звернула увагу ВООЗ.

Powercode розробили спеціальну сторінку з додатковою інформацією про COVID-19: як виявляти та діагностувати випадки хвороби, які є оновлення протоколів лікування, та як забезпечити безпеку співробітників лікарень.

THE MINISTER OF DIGITAL TRANSFORMATION OF UKRAINE, MYKHAILO FEDOROV, BECAME THE HERO OF THE DOCUMENTARY FILM ABOUT THE UKRAINIAN IT FORCES “THE FIRST CODE”.
Read more
“FOR EUROPEANS, UKRAINE LOOKS LIKE A CARTOON, LIKE A NETFLIX SERIES.” INSIGHTS FROM LUGANO FROM EASE PRESIDENT VLADISLAV SAVCHENKO
Read more
Федерація кіберспорту України стала партнером EASE
Read more