home-blur
1200х628_New Services
11/05/2022
Новини EASE

Компанія Smart Solutions запустила нову послугу для Diia City

Компанія не лише працює в умовах воєнного стану, а й запустила нову послугу –  Support для Diia City ― напрям роботи, пов’язаний із супроводом операцій для компаній, що входять до особливого правового режиму.

Гіг-контракти ― нова форма взаємовідносин юридичних осіб з IT-фахівцями. З їхніми особливостями доводиться розбиратися бізнесу, який стає резидентом Diia City. У сьогоднішніх складних умовах на це залишилося мало часу. Тому збільшився попит на послуги з обслуговування діяльності, що непов’язана з основною.

Цілі Support for IT ― звільнити компанії від усіх другорядних господарських операцій. Завдяки цьому бізнес одержує змогу концентруватися на створенні продукту, не витрачаючи час на вивчення особливостей законодавства, що підтверджує актуальність послуг агентства.

Марина Чикаловец, Head of outsourcing service for IT Smart Solutions: «Напрям Support for IT ми розвиваємо понад чотири роки. Попри воєнний час, ми й далі допомагаємо вести бізнес клієнтам. Щоби мати можливість обслуговувати резидентів Diia City, весь наш департамент пройшов індивідуальне навчання при Міністерстві цифрової трансформації. Ми розібралися в специфіці супроводу гіг-контракторів, виплатах зарплати, формуванні та веденні бізнесу в нових умовах. Тепер агентство готове супроводжувати та підтримувати всі компанії, які увійшли до Diia City, брати на себе зобов’язання щодо спеціалізованого ведення гіг-виконавців, нарахування зарплати, супровід ФОП, оформлення кадрової документації.

Хочемо нагадати, що компанія має досвід супроводу кадрів та розрахунку зп понад 12 років, а супровід фоп понад 5 років

Smart Solutions і далі працює, щоби ви могли спокійно займатися бізнесом. Відновимо економіку України разом!

Європейська асоціація програмної інженерії увійшла до складу робочої групи з модернізації IT-освіти в Україні.
Детальніше
Послуги нижче собівартості або безкоштовно. Хмарний оператор пропонує підтримку бізнесу
Детальніше
Кожний резидент EASE отримує наш знак якості!
Детальніше