home-blur
Open Call_web_ukr
19/09/2023
Новини EASE

Open call для стартапів: Bits & Pretzels 2023

Європейська Асоціація Програмної Інженерії (EASE) спільно з TechUkraine та Київським ІТ Кластером запрошують українські стартапи до участі у Bits&Pretzels 2023.

Ви далекоглядний підприємець з технологічним стартапом? У вас є інноваційний продукт або рішення, що має потенціал для індустрії та зміни світу? Якщо так, то ми запрошуємо вас стати частиною однієї з найяскравіших технологічних подій року!

Bits & Pretzels

24-26 вересня

Мюнхен, Німеччина

Про подію

Bits & Pretzels – це велика технологічна подія, яка об’єднує найспритніші уми, інноваторів та підприємців з усього світу. Фестиваль збирає 5000 учасників, серед яких засновники, інвестори та інші ключові фігури у світі стартапів. Цього року подія відбудеться у конгрес-центрі ICM Internationales.

Для участі, ми шукаємо технологічні стартапи, які відповідають нашим критеріям:

  • Запуск MVP у 2013 році або пізніше.
  • Кількість працівників не перевищує 100 осіб, а сума фінансування не перевищує 15 мільйонів євро.

На фестивалі буде представлений український стенд, розроблений при кооперації партнерів, розміром 2х4 метри, де зможуть розміститися 4 відібрані українські стартапи. Основна мета стенду – продемонструвати потенціал українського технологічного сектору та згенерувати ліди.

Організатори конференції надають безкоштовно місце під павільйон. EASE покриває 50% вартості стенду. Вартість участі для стартапів становить 560 € + логістичні витрати.

Як подати заявку

Щоб подати заявку на участь, будь ласка, заповніть аплікаційну форму. Обов’язково надайте детальну інформацію про ваш стартап, вашу команду та мету участі у конференції.

Дедлайн подачі заявок: 20 вересня

План дій:

  • Прийом заявок від стартапів до 20 вересня.
  • 21 вересня в Києві відбудеться офлайн Open call з журі, де буде відібрано чотири стартапи для участі у фестивалі.
  • Цього ж дня, 21 вересня, учасники повинні перерахувати кошти на рахунок EASE для оплати участі. Також надати інформацію про компанію для брендування стенду.
  • Підготовка стенду та публікація інформації про стартапи триватиме до 22 вересня.
  • Участь у фестивалі Bits & Pretzels 2023 з 24 по 26 вересня.

Не пропустіть свій шанс стати частиною Bits & Pretzels та підняти свій стартап до нових висот. Приєднуйтесь до створення майбутнього технологій!

IT не здається: як змінилася ситуація в галузі під час війни
Детальніше
Перший із серії мітапів IT Stand-Up!
Детальніше
Робота IT в Україні. Як шукають співробітників у Запоріжжі
Детальніше