home-blur
Instagram post – 298
12/12/2022
Новини EASE

Перший Код. Мініепізод за мотивами основного фільму

Представляємо мініепізод за мотивами основного фільму, який озвучує головне питання, яке досліджує «Перший код»: « Як ми тут опинились, у світі, де українське IT одне з найсильніших».
<Перший Код> — історія–подорож у часі: вона починається ще з 50х років – від створення українськими інженерами першого комп’ютера і до сьогодення, – коли ІТ-сектор став не лише потужною індустрією, а й важливим фронтом у війні з Росією.
Компанії, що стояли у витоків українського ІТ, починали працювати у буремні 90ті: приватного бізнесу ще не існувало, а заради доступу до комп’ютерів доводилось безкоштовно працювати охоронцями на підприємствах, що їх мали.
Незважаючи на кризи, конфлікти з владою, ІТ-компанії продовжували розвиватись, створювати асоціації та виходити на міжнародний ринок.
ІТ-індустрія тепер не лише важлива частина економіки країни, а ще й армія за моніторами комп’ютерів. Чим закінчиться ця перша у світі кібервійна та як це вплине на майбутнє українського ІТ?
Історію українського ІТ розкажуть найвидатніші представники індустрії: компанії «ELEKS», «EPAM Ukraine», «SoftServe», «НІКС», «Infopulse Ukraine», «Uklon», «Preply», «Sigma Software Group», «Looksery» та інші.
Фільм створено за ініціативи команди асоціації EASE.
EASE представила світові свою команду
Детальніше
Асоціація EASE підписала меморандум про співпрацю з ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
Детальніше
Співробітництво Powercode Academy та Міністрества Цифрової Трансформації України
Детальніше