home-blur
Instagram post – 298
12/12/2022
Новини EASE

Перший Код. Мініепізод за мотивами основного фільму

Представляємо мініепізод за мотивами основного фільму, який озвучує головне питання, яке досліджує «Перший код»: « Як ми тут опинились, у світі, де українське IT одне з найсильніших».
<Перший Код> — історія–подорож у часі: вона починається ще з 50х років – від створення українськими інженерами першого комп’ютера і до сьогодення, – коли ІТ-сектор став не лише потужною індустрією, а й важливим фронтом у війні з Росією.
Компанії, що стояли у витоків українського ІТ, починали працювати у буремні 90ті: приватного бізнесу ще не існувало, а заради доступу до комп’ютерів доводилось безкоштовно працювати охоронцями на підприємствах, що їх мали.
Незважаючи на кризи, конфлікти з владою, ІТ-компанії продовжували розвиватись, створювати асоціації та виходити на міжнародний ринок.
ІТ-індустрія тепер не лише важлива частина економіки країни, а ще й армія за моніторами комп’ютерів. Чим закінчиться ця перша у світі кібервійна та як це вплине на майбутнє українського ІТ?
Історію українського ІТ розкажуть найвидатніші представники індустрії: компанії «ELEKS», «EPAM Ukraine», «SoftServe», «НІКС», «Infopulse Ukraine», «Uklon», «Preply», «Sigma Software Group», «Looksery» та інші.
Фільм створено за ініціативи команди асоціації EASE.
Чотириденний робочий тиждень в IT. Що про це думають в українському бізнесі
Детальніше
Президент EASE Владислав Савченко представив спільноту у Швейцарії на Ukrainian – Swiss Business Hub
Детальніше
FUCKUP NIGHT BY EASE: провали MEGOGO, Multiplex і Atlas Weekend
Детальніше