home-blur
b839dddce56748a787f18a290111aece
06/01/2021
Новини EASE

Президент EASE Владислав Савченко став ментором проекту IT Nation 2020.

Проект IT Nation 2020, який є ініціативою Глобального договору ООН в Україні, — це безкоштовне навчання сучасним IT-напрямкам для жителів Луганської і Донецької областей. 

Протягом року більше 2500 студентів активно опановували нову професію, а по закінченню мали можливість продемонструвати здобуті протягом навчання навички під час IT Nation Hacks 2020.

Команди боролись за призові місця демонструючи здобуті протягом навчання навички. Критеріями оцінки були: технологічність, якість опрацювання завдання, корисність рішення та якість презентації.

Розробка рішень стосувалась системи взаємодії студентів та викладачів, інтеграції календарів, захисту птахів від загибелі на лініях електромереж, розробки алгоритму для пошуку працівників/компаній та ін.

Проект IT Nation та ІT Nation Hacks-2020, зокрема, доводить, що добрі ідеї та щире партнерство громадського, державного та приватного секторів здатні реалізовувати найсміливіші ідеї та сприяти розвитку країни.

Команда EASE розпочала серію лекцій з лікнеп з правового режиму для IT-компаній – Diia City.
Детальніше
Запорізький ярмарок ІТ-вакансій
Детальніше
Ми отримали нагороду “Партнерство заради сталого розвитку” від Глобального договору ООН в Україні за партнерство, спільні проекти та підтримку ООН.
Детальніше