home-blur
b839dddce56748a787f18a290111aece
06/01/2021
EASE News

Президент EASE Владислав Савченко став ментором проекту IT Nation 2020.

Проект IT Nation 2020, який є ініціативою Глобального договору ООН в Україні, — це безкоштовне навчання сучасним IT-напрямкам для жителів Луганської і Донецької областей. 

Протягом року більше 2500 студентів активно опановували нову професію, а по закінченню мали можливість продемонструвати здобуті протягом навчання навички під час IT Nation Hacks 2020.

Команди боролись за призові місця демонструючи здобуті протягом навчання навички. Критеріями оцінки були: технологічність, якість опрацювання завдання, корисність рішення та якість презентації.

Розробка рішень стосувалась системи взаємодії студентів та викладачів, інтеграції календарів, захисту птахів від загибелі на лініях електромереж, розробки алгоритму для пошуку працівників/компаній та ін.

Проект IT Nation та ІT Nation Hacks-2020, зокрема, доводить, що добрі ідеї та щире партнерство громадського, державного та приватного секторів здатні реалізовувати найсміливіші ідеї та сприяти розвитку країни.

ІТ-компанія Powercode розробила портал з інформацією про COVID-19 для ВООЗ
Read more
Кожний резидент EASE отримує наш знак якості!
Read more
THE MINISTER OF DIGITAL TRANSFORMATION OF UKRAINE, MYKHAILO FEDOROV, BECAME THE HERO OF THE DOCUMENTARY FILM ABOUT THE UKRAINIAN IT FORCES “THE FIRST CODE”.
Read more