home-blur
e6b847637b1844919ad512a92ae7ee4e
09/09/2021
Новини EASE

Владислав Савченко приєднався до делегації України в США. Зустріч з провідними інвсторами і венчурними фондами Кремнієвої Долини

IT-бізнес по-американськи і 5 неписаних правил ведення бізнесу в Кремнієвій Долині від президента EASE Владислава Савченко, який минулого тижня був у самому центрі створення інноваційного майбутнього.

Владислав Савченко приєднався до делегації Президента України Володимира Зеленського, яка в ході робочого візиту в США зустрілася з провідними інвесторами, представниками венчурних фондів і акселераторів Кремнієвої Долини, серед яких Andreessen Horowitz,  Rembrandt Ventures Capital, Rising Tide, Plexo Capital, Lobby Capital, GFT, Ulu Ventures, Bessemer, Garage Technology Ventures, Astranis, Endeavor Catalyst, Altos Ventures та інші.

Це була презентація про бачення майбутнього України: як вона буде розвиватися, що вже зроблено, що буде зроблено, свого роду пітч України та українських технологій потенційним інвесторам” — розповів Владислав. Більш докладно про зустріч ви можете прочитати в його публікації на Facebook.

А ми ділимося з вами головними інсайтами запуску проектів і ведення бізнесу в Долині:

1. Бізнес в Кремнієвій Долині ведуть з компанією з американською особою. Найпростіший вихід на ринок — мати американського партнера, який полегшить цей процес і підвищить довіру.

2. Капіталізувати можна практично будь-який бізнес. Навіть дуже смішний і якщо ваша ідея виглядає безглуздо, але має хороші показники в Америці, то можна її запускати, шукати венчурних інвесторів і розвивати проект бізнес.

3. Зустрічі можливо проводити з бізнесменами або топ-менеджерами будь-якої величини. Зустрітися можна навіть з Тімом Куком, головне вміти правильно зацікавити, а вони із задоволенням виділять вам час, мінімум 15 хвилин на дзвінок або особисту зустріч. Там на нетворкінг йдуть з легкістю.

4. Не розповідайте про ідеї, а показуйте продукт. Це обов’язково, тому що американці мислять конкретними продуктами. Если вы покажете реальные кейсы с четкими результатами — есть все шансы, что вами заинтересуются.

5. Отримати інвестиції або зацікавити партнерів можна бізнесом, який має traction (поняття, яке показує, наскільки стартап зміг реалізувати свою бізнес-модель) в США. Який би успішний бізнес у вас не був в країнах СНД, для них це практично нічого не означає, якщо немає ніякого обороту/клієнтів в Америці. Тому якщо ви маєте на меті отримати інвестиції від американського фонду, то запустіть маленький тест свого стартапу/бізнесу/платформи/ в США, витратьте невеликі гроші для залучення перших клієнтів. І вже після цього покажіть досвід в інших країнах + результати вашого тесту в Америці — під це вам обов’язково виділять гроші або зайдуть в партнерство.

Але, зверніть увагу, що якщо ваш проект пов’язаний з Азією, зокрема з Китаєм, то шанси отримати інвестиції практично дорівнюють нулю. Американські фонди отримали лист від Байдена, що угоди з Китаєм строго лімітуються та проходять валідацію державою.

«Кремнієва Долина — це місце капіталізації і навіть напів порожній проект може коштувати і $ 20 мільйонів, якщо ідея має прообраз MVP» — розповів Владислав Савченко.

Кожний резидент EASE отримує наш знак якості!
Детальніше
061.ua – Сайт міста Запоріжжя став партнером заходу EASE
Детальніше
Асоціація EASE увійшла в ряд компаній, які підписали Меморандум про спільні дії з антикорупції в Україні з ГД ООН
Детальніше