home-blur
547236b396224902be3c77ae328f99b8
05/08/2021
Новини партнерів

10 тез EQ Business Forum

ЛІДЕРСТВО — ЦЕ НЕ ПРО МІСЦЕ В СОЦІУМІ І НЕ ПРО СТАТУС ПОСАДИ, А ПРО ЯКІСТЬ ВАШОЇ ОСОБИСТОСТІ: 10 тез EQ Business Forum

Старі звичні методи лідерства у новому світі екстремальної невизначеності не працюють. Якщо прагнете ухвалювати швидкі рішення, досягти довготривалого успіху та вести комунікацію у бізнесі на результат — варто змінювати парадигму мислення та розвивати емоційний інтелект.

Про емоційний інтелект як важливий soft-скіл почали говорити пі д час пандемії, а у 23 липня відбувся перший в країні EQ Business Forum, де учасникам запропонували сходити на бізнес-побачення — із самими собою.

EQ-експертизою із бізнес-аудиторією на форумі поділилися:
Аліна Розквас, психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY
Константинос Петрідес, професор психології і психометрії Лондонського університетського коледжу, нейродослідник, директор-засновник Лондонської психометрической лабораторії, розробник TEIQue test (Thomas Int.)
Валерія Козлова, засновниця Corporate-EQ, викладачка Lviv Business School (LvBS), авторка книги «Технологія EQ-Boost»
Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
Валентина Сіренко, HRD Vodafone Ukraine
Юнона Лотоцька, PhD, пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г.С; Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv
Наталя Кадя, експертка з нейроменеджменту, коуч з розвитку лідерства та консультант з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладач в бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)

Організатори форуму, команда KA Group, та експерти-спікери створили формат, який сприяв тому, щоб аудиторія змогла пірнути у власний світ ментальних пасток, страхів, стереотипів та соціальних шаблонів. Замислитись над власними емоціями, поставити собі правильні запитання та дозволити собі бути собою. І звісно, перенести власні інсайти на бізнес-середовище, досягнення результатів та взаємодію з командами.

10 ключових тез EQ Business Forum: Емпатія. Рішення. Ресурси

 1. На 58% емоційний інтелект відповідає за успішність людини. Не залежно від сфери роботи, не залежно від позиції в компанії: не професійні навички, не інтелект, як такий, впливають на кар’єрне зростання. Саме емоційний інтелект впливає на професійний розвиток людини.
 2. Є думка, що емоційний інтелект у бізнесі — це засіб автоматично контролювати емоції та програмувати емоції інших людей. А також бути результативним, завжди спокійним, веселим і не ніколи не злитися.
  Це не так. Насправді емоційний інтелект зовсім про інше. Це про вашу здатність бути в потрібному місці, в потрібний час, з мінімальними затратами зусиль отримувати необхідний результат і бути щасливим від того.
 3. У середовища є емоції. У брендів є емоції. У компанії є емоції. Існує певний організаційний емоційний стиль. Запитайте себе, чи збігаються емоційні стилі вашої компанії і ваш особистий?
 4. Окрім ієрархічної структури в компанії є ще «тіньова» структура — це міжособистісні стосунки колег. І впроваджуючи будь-які зміни, власнику чи СЕО важливо розуміти, що він працюватиме саме з цією великою «тіньовою» структурою бізнесу. І для успіху проекту змін важливо пов’язати особистісні цілі працівників із цілями бізнесу.
 5. Для розуміння емоційного стану компанії — розпочніть з оцінки персоналу. Не важливо, яка саме буде обрана методологія. Але саме цей інструмент допоможе побачити внутрішній світ працівників.
 6. У кожного з нас є свої 2 больові літери — тригери, на які ми звертаємо увагу і які для нас важливі. Це літери:
  S-status — важливо отримувати підтвердження статусності,
  C-certainty — в момент невідомості таким людям потрібен чіткий план дій, щоб надати впевненості,
  A-autonomy — не люблять, коли їм вказують, що робити,
  R-relatedness — важлива приналежність до чогось більшого, до великої ідеї,
  F-fairness — потрібна справедливість у робочих стосунках. Важливо вміти діагностувати свої літери і літери своїх колег для гармонійної взаємодії в колективі.
 7.  Найбільший потенціал лідера — це здатність управляти емоційними станами команди, в якій він знаходиться.
 8. Найважливіше вміння компаній — ставитися до своїх працівників як до дорослих людей з високим рівнем усвідомленості, з повагою до свободи та інтересів кожного, з розумінням страхів та зменшенням ризиків вигорання.
 9. Варто зрозуміти: поганих емоцій немає. З точки зору організму: емоції — найважливіший регулятор поведінки. Емоції — це не тільки те, що ми відчуваємо, але і безліч необхідних процесів. І всі вони нам потрібні. Пригнічувати або ігнорувати емоції — не вихід.
 10. Емоційна компетентність — це НЕ постійний позитив і постійний самоконтроль. Це здатність відчувати і розпізнавати ВСІ емоції, розуміти потреби, які за ними стоять і обирати, виходячи з цих потреб, найбільш екологічну і адекватну ситуації поведінку
Партнери Асоціації EASE Emerging Europe запустили ініціативу для підтримки технологічного потенціалу України
Детальніше
Асоціація EASE стала інформаційним партнером події Start Global Day
Детальніше
Аліна Анзіна, Head of HR компанії S-PRO стала куратором WTECH в Запорізькому регіоні
Детальніше