home-blur
c998ad0ed5944c1d8a8de5d7b2771f83
01/11/2021
Новини партнерів

Асоціація EASE стала інформаційним партнером конференції BlockchainUA

Distributed Lab запрошує Вас на головну блокчейн подію цієї осені — BlockchainUA, десяту, ювілейну міжнародну конференцію, яка відбудеться 03 листопада 2021 року в Києві, і збере ключове блокчейн-ком’юніті з України та Європи!

Щорічно BlockchainUA об’єднує понад 1000 блокчейн підприємців, інвесторів, ентузіастів, IT-експертів і представників ЗМІ з усього світу, для обговорення і вирішення загальних проблем в області блокчейн і децентралізованих технологій.

Ключовою темою на BlockchainUA x10 Edition стане “Проблеми і переваги DeFi, розвиток NFT ринків і особливості приватних систем токенізаціі”. Також спікери розкажуть про новинки технологічних рішень передових блокчейн проектів, блокчейн і децентралізовані технології, світові тренди блокчейн індустрії DeFi і NFT, а також CBDC, AI, Cyber ​​Security і IoT. Виступи несуть в собі практичні знання і зможуть допомогти Вам розібратися в швидко зростаючої індустрії блокчейна, а також знайти їм практичне застосування в реальному бізнесі.

Ми прагнемо зробити BlockchainUA доступним для кожного, разом з тим забезпечити нашим гостям комфортне перебування і максимально наситити його новими знайомствами і знаннями. Для більшої різноманітності ми організовуємо кава-брейки під час конференції, фоторепортажі, відеозаписи виступів, виставкову зону, алею стартапів, розіграші, подарунки та багато іншого.

Знайомство з головним ком’юніті України, що стоїть біля витоків блокчейна в Україні, нові практичні знання, які будуть корисні для поліпшення Вашого бізнесу, а також море позитиву і спогадів — все це чекає Вас на головному блокчейн-подію України – BlockchainUA x10 Edition!

Квитки на BlockchainUA доступні по за посиланням. Скористайтеся промокодом EASE15, щоб отримати знижку.

Деталі й програма буде оновлюватися на офіційному сайті конференції, Facebook та Instagram сторінках.

Мы раді всім і кожному! Welcome!

Асоціація EASE стала інформаційним партнером конференції BlockchainUA
Детальніше
Pre-акселераційну програму PUSB 2023
Детальніше
Чи знаєте ви, що зовсім скоро у Львові відбудеться Інженерний Ярмарок Кар’єри?
Детальніше