home-blur
1ab58c95abce4485b47564eb477ebd00
20/01/2021
Новини партнерів

IT-компанія KeepSolid випустила велике оновлення для свого флагманського продукту VPN Unlimited

Найпомітніша новина — у VPN Unlimited з’явилась безкоштовна версiя для користувачів iOS. Скоро планується таке ж оновлення на всіх інших доступних платформах.

Крім того, функціонал VPN Unlimited поповнився багатьма популярними VPN-протоколами. Серед них представлений WireGuard, який багато експертів називають найсучаснішим, швидким і безпечним VPN-протоколом. Також є і власна розробка — KeepSolid Wise, створений спеціально для обходу VPN-блокувань.

І нарешті, в сервіс додали DNS Firewall. Ця функція дозволяє фільтрувати шкідливий трафік і блокувати небезпечні ресурси на основі чорних списків сайтів. Крім цього, за допомогою DNS Firewall можна закрити доступ до будь-яких небажаних сайтів на ваш вибір.

VPN Unlimited — сервіс, що дозволяє захистити ваш трафік і анонімність онлайн, а також обійти гео-блокування. Він доступний на всіх популярних платформах — від macOS і iOS до браузерів і стрімінгових приставок. А якщо налаштувати VPN на вашому WiFi роутерi, то його захист пошириться на всі пристрої, підключені до мережі!

KeepSolid досягла в минулому році позначки в 26 мільйонів користувачів. Її продукти вигідно відрізняються завдяки контролю якості, роботі з фідбеком і обачному менеджменту. Це дозволяє компанії конкурувати з організаціями, що мають незрівнянно більші обсяги інвестицій.

Завантажити VPN Unlimited на ваш пристрій можна за посиланням.

10 тез EQ Business Forum
Детальніше
Асоціація EASE стала інформаційним партнером події HR in IT Summit’21 від Geekle
Детальніше
Оцінка вартості програмного забезпечення: як спланувати бюджет розробки програмного забезпечення?
Детальніше