home-blur
1ab58c95abce4485b47564eb477ebd00
20/01/2021
Новини партнерів

IT-компанія KeepSolid випустила велике оновлення для свого флагманського продукту VPN Unlimited

Найпомітніша новина — у VPN Unlimited з’явилась безкоштовна версiя для користувачів iOS. Скоро планується таке ж оновлення на всіх інших доступних платформах.

Крім того, функціонал VPN Unlimited поповнився багатьма популярними VPN-протоколами. Серед них представлений WireGuard, який багато експертів називають найсучаснішим, швидким і безпечним VPN-протоколом. Також є і власна розробка — KeepSolid Wise, створений спеціально для обходу VPN-блокувань.

І нарешті, в сервіс додали DNS Firewall. Ця функція дозволяє фільтрувати шкідливий трафік і блокувати небезпечні ресурси на основі чорних списків сайтів. Крім цього, за допомогою DNS Firewall можна закрити доступ до будь-яких небажаних сайтів на ваш вибір.

VPN Unlimited — сервіс, що дозволяє захистити ваш трафік і анонімність онлайн, а також обійти гео-блокування. Він доступний на всіх популярних платформах — від macOS і iOS до браузерів і стрімінгових приставок. А якщо налаштувати VPN на вашому WiFi роутерi, то його захист пошириться на всі пристрої, підключені до мережі!

KeepSolid досягла в минулому році позначки в 26 мільйонів користувачів. Її продукти вигідно відрізняються завдяки контролю якості, роботі з фідбеком і обачному менеджменту. Це дозволяє компанії конкурувати з організаціями, що мають незрівнянно більші обсяги інвестицій.

Завантажити VPN Unlimited на ваш пристрій можна за посиланням.

Pre-акселераційну програму PUSB 2023
Детальніше
Райф підтримує енергонезалежність бізнесу кредитами на СЕС та електрокари
Детальніше
IT-компанія KeepSolid випустила велике оновлення для свого флагманського продукту VPN Unlimited
Детальніше