home-blur
emergine europe web
11/05/2022
Новини партнерів

Партнери Асоціації EASE Emerging Europe запустили ініціативу для підтримки технологічного потенціалу України

Технологічний сектор України встановив багато нових рекордів у 2021 році. ІТ-індустрія зросла на 36 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Серед 100 IAOP 2022 Global Outsourcing 100 дев’ять ІТ-компаній зі штаб-квартирою в Україні та багато інших з центрами доставки в країні.

Як зазначила в ефірі Euronews посол Tech Emerging Europe Advocates (TEEA) в Україні та генеральний директор Tech Ukraine Наталія Веремєєва: «Технічна спільнота, як активна частина суспільства, що складається з тисяч освічених людей із глобальним поглядом, є однією стовпів опору України».

Emerging Europe має на меті тримати досягнення та потенціал української технологічної екосистеми в центрі уваги міжнародних інвесторів, лідерів думок та впливових осіб, ЗМІ та покупців технічних послуг. Наші партнери хочуть показати, чому Україна є справжньою цифровою нацією, підтримуючи її технологічну екосистему, залишаючись на плаву.

Проект Support Digital Ukraine має 3 ключові цілі:

⁃ Зміцнити імідж України, як країни з великими технічними можливостями, що пропонує якісні послуги і стабільно виконує свої зобов’язання перед клієнтами навіть в умовах війни.
⁃ Відновити довіру міжнародних ІТ замовників, інвесторів та інфлюенсерів за допомогою комунікаційної програми.
⁃ Реалізувати програму зв’язків із ЗМІ для створення коаліції між технологічними медіа та ІТ-спільнотою, надаючи контент, який висвітлює стійкість технологічної індустрії в Україні.

Детальніше про ініціативу на сайті партнерів.

Асоціація EASE стала інформаційним партнером заходу DGTL STAR MRTH #5
Детальніше
EASE стала партнером міжнародної виставки PLUG-IN UKRAINE 2021
Детальніше
Біржа цифрових активів Binaryx до Дня Святого Валентина запустила роздачу спеціальних токенів SVDT
Детальніше