home-blur
316409937_676473823973349_8569521996069260494_n
23/11/2022
Новини партнерів

Polish Ukrainian Israeli Tech Summit 2022

14 грудня 2022 року у Варшаві відбудеться тристороння міжнародна конференція за участі польських, українських та ізраїльських експертів — Polish Ukrainian Israeli Tech Summit 2022.
На гала-вечері Асоціація EASE спільно з організаторами заходу Global Israeli Initiative підпишемо меморандум про співпрацю для подальшого розвитку міжнародної екосистеми, що сприятиме стійким та продуктивним відносинам українського та міжнародного бізнесу, уряду, інноваційних компаній та освітніх структур. У рамках цієї співпраці резиденти EASE візьмуть участь у заході.
Polish Ukrainian Israeli Tech Summit 2022 стане майданчиком для відкритого діалогу та обміну думками щодо розробки довгострокової стратегії розвитку «безпечної країни» на основі унікального технологічного досвіду Ізраїлю.
У заході візьмуть участь офіційні особи України, Ізраїлю, Польщі, представники провідних технологічних компаній, інвестиційних та венчурних фондів, IT-спеціалісти, громадські діячі.

ТЕМАТИЧНІ БЛОКИ САМІТУ 

 • NATIONAL SECURITY. Як Україні стати “великим Ізраїлем” з власним обличчям: залучення ізраїльського досвіду до формування стратегії “безпечної країни”. Відновлення галузей національної економіки України в умовах тривалого військового конфлікту на основі унікального досвіду Ізраїлю. Питання національної безпеки.
 • CYBERSECURITY. Технологічна передова: як кібертехнології змінюють ландшафт сучасного світу. Головні досягнення індустрії кібербезпеки в епоху реальних кібервійн: від подолання локального хаосу до уникнення кібервпливу на людей у всьому світі. Нові можливості цифрових технологій і штучного інтелекту та їх впровадження.
 • SOCIALTECH. Формування майбутнього: вивчення технологічних стратегічних тенденцій в умовах High Risk Era. Досвід міжнародних корпорацій, успішні приклади зменшення ризиків та влучні відповіді на виклики часу (пандемія, вимушене переміщення, співпраця з воюючою країною). Переосмислення підприємництва у час невизначеності.
 • TALENTS. Довгострокові дивіденди майбутнього: роль технологічних талантів у побудові інноваційної екосистеми. Як побудувати міцну екосистему, стійку до викликів часу. Як зберегти команду та долучити найкращих фахівців.
 • VENTURE. Безпрецедентна інформація зі світу венчурних капіталів: головні технічні тренди в 2023 році.
Президент EASE Владислав Савченко виступить на Polish Ukrainian Israeli Tech Summit 2022 у рамках 4 панельної дискусії, присвяченої темі «Довгострокові дивіденди майбутнього: роль технологічних талантів у побудові інноваційних екосистем»

Серед спікерів UIIS2022.Warsaw:

 • Михаель Бродський, Посол Ізраїлю в Україні
 • Олексій Арестович, Радник Офісу Президента України
 • Боаз Інбал, генеральний директор інноваційних центрів WIX.com
 • Дов Моран, відомий ізраїльський підприємець, винахідник та інвестор
 • Михаель Коломенкін, керівник дослідницької діяльності зі штучного інтелекту в Playtika
 • Амир Элихай, генеральный директор компании Carbyne
 • Владислав Савченко, власник міжнародної групи IT-компаній Powercode
 • Єгор Аушев, генеральний директор CyberUnit.Tech та CyberSchool.tech
 • Роман Гольд, керуючий партнер VentureIsrael
 • Йогев Саміна, генеральний директор WorkNest

Слідкуйте за оновленням переліку спікерів. 

Більше про захід шукайте тут.
*Для резидентів EASE діє спеціальна знижка на участь, деталі опубліковані в закритому чаті Асоціації, або ж звертайтесь за уточненням до резидент-менеджера.
**Усі кошти, перераховані за онлайн участь організатори спрямують на допомогу постраждалим від війни цивільним, жінкам і дітям.

Організатори UIIS2022. Warsaw: українсько-ізраїльська технологічна платформа Global Israeli Initiative, Посольство Ізраїлю в Україні, ізраїльський венчурний фонд VentureIsrael, компанії VIZHU, WorkNest та Etgar Strategic Solutions and Entrepreneurship.

EASE & WORLDWIDE SOFTWARE ARCHITECTURE SUMMIT 22.2
Детальніше
Європейська асоціація програмної інженерії стала інформаційним партнером Odessa Startups Pitch Club #2
Детальніше
Інвестиційний Meetup: Портфельні інвестиційні кейси та унікальні прибуткові інструменти!
Детальніше