home-blur
rb-credit-1024×400
30/05/2024
Новини партнерів

Райф підтримує енергонезалежність бізнесу кредитами на СЕС та електрокари

Райффайзен Банк почав видавати беззаставні «зелені» кредити малому бізнесу для будівництва сонячних електростанцій, придбання електрокарів та зарядних станцій до них. Отримати фінансування до 80% вартості відповідного обладнання та монтажу можуть як ФОПи, так і юрособи.

«Завдяки новій кредитній програмі Райф робить внесок у децентралізацію енергосистеми, розвиток електромобільності та «зелене» відновлення України. — прокоментувала Олена Шпирка, керівниця з питань розвитку сегменту клієнтів бізнес банкінгу Райфу. — Наші бізнес-клієнти можуть скоротити свої ризики, стати енергетично автономними, забезпечити безперервність своєї роботи, зменшити витрати на електроенергію та паливо. Встановивши СЕС за кредити від Райфу, підприємці зможуть виробляти «зелену» електроенергію для власних бізнес потреб, заряджати нею електрокари своїх підприємств та клієнтів, а залишки продавати в енергоринок, отримуючи додатковий дохід».

Які умови кредитування?

  • Сума кредиту – до 9 млн грн.
  • Термін кредитування – від 24 місяців.
  • Процентна ставка – 17-19% річних.
  • Без додаткових комісій.

Райффайзен Банк як найбільший іноземний кредитор української економіки навіть в умовах війни продовжує втілювати стратегію сталого розвитку. Банк видав 1,5 млрд грн «зелених» кредитів бізнесу, в тому числі для будівництва СЕС, виробництва сонячних панелей, створення біогазових та біометанових заводів, біопаливних котельних, запровадження енергоефективних проєктів тощо.

Із 2023 року банк відзначає нагородою Raif Green Leaf клієнтів, які запроваджують та поширюють інноваційні технології для скорочення викидів, переробки відходів, підвищення ресурсоефективності та енергоефективності, біорізноманіття, органічного виробництва, сприяють розвитку циркулярної економіки та «зеленої» енергетики для сталого майбутнього України.

BIT-2021 на хвилях Чорного моря!
Детальніше
Асоціація EASE стала інформаційним партнером AI Conference Kyiv 2021
Детальніше
Чи знаєте ви, що зовсім скоро у Львові відбудеться Інженерний Ярмарок Кар’єри?
Детальніше