home-blur
partner event_GigaCloud_1408
14/08/2023
Новини партнерів

У Києві відбудеться перши шоурум українського ПЗ. Відкрито реєстрацію для розробників

8 вересня українські розробники програмного забезпечення зможуть представити свої рішення в Києві на масштабному шоурумі «Своє.IT. Шоурум українського ПЗ».

Формат шоуруму передбачає, що під час події кожен розробник зможе не просто розповісти про свій продукт, а й показати потенційним клієнтам, як саме він працює — тому обов’язковою умовою для учасників є підготовка до проведення демо.

Метою проєкту є популяризувати українські програми серед широкого кола користувачів. Тож для ІТ-компаній цей захід є можливістю залучити нових клієнтів та продемонструвати, що в Україні є якісні програмні рішення для бізнесу. Окрім стендів на заході також планується зона для нетворкінгу, де можна буде знайти B2B-клієнтів, підрядників чи партнерів.

До участі запрошуються всі розробники українського програмного забезпечення — зокрема, у сфері CRM-систем, електронного документообігу, наскрізної аналітики, POS, e-mail маркетингу, антивірусів, освітніх платформ, моніторингу соцмереж, конструкторів сайтів, колтрекінгу, SEO; а також творці ПЗ для окремих галузей (агробізнес, інтернет-торгівля, медицина, банківський сектор, логістика тощо).

Щоб стати учасником шоуруму, заповніть, будь ласка, форму на сайті svoe.it

Усіх інших, хто зацікавлені у встановленні українського ПЗ, чекатимемо в гості.

Коли: 8 вересня, з 11:00 до 21:00

Де: КВЦ «Парковий» (Київ, Паркова дорога, 16а)

Організатор: хмарний провайдер GigaCloud

Дізнатися більше та підписатися на нагадування про подію: svoe.it

У Києві відбудеться перши шоурум українського ПЗ. Відкрито реєстрацію для розробників
Детальніше
Що потрібно вчити дітям вже зараз, щоб підготуватися до професій майбутнього?
Детальніше
Автор книжки «Наддержави штучного інтелекту: Китай, Кремнієва долина й новий світовий лад» Лі Кайфу на першій конференції AI HOUSE в Україні
Детальніше