home-blur

NIX

Веб-сайт компанії:
https://www.nixsolutions.com/
Напрямок роботи:
Кількість співробітників:
4500
Дата приєднання:
15.06.2022

NIX є однією з найбільших українських команд IT-розробників, що об’єднала 4500 фахівців у галузі PHP, Java, .NET, Python, JS, C++, Flutter, Golang, Magento, Salesforce, Ruby, Swift, React, DevOps, BI, Data Analysis, ML, QA, PM, UI/UX, BA тощо.

За 28 років ми успішно втілили тисячі складних комплексних проєктів для найвизначніших компаній (включно з тими, що ввійшли до переліку Fortune 100) США, Європи та Азії. Створені нами продукти представлено в десятках різноманітних доменів — од E-Commerce та Fintech до Health і Cloud.

NIX завжди мала амбітні цілі. Одна з них — забезпечити українській IT-індустрії конкурентні переваги на міжнародній арені — під час війни стала панівною. Виконання цього завдання визначає долю і галузі, й усієї країни, а отже, є дуже відповідальною справою. На айтівців в Україні покладають великі надії: зараз IT є одним із небагатьох видів бізнесу, здатних не лише функціонувати в екстремальних умовах, а й розвиватися. Тобто підтримувати економіку, допомагати армії й відновлювати країну після Перемоги. Тому від 24 лютого ми працюємо не менше, а більше.

Усі процеси в нас налаштовані онлайн. Ми зберегли закордонних замовників і виконуємо зобов’язання перед ними. Ба більше, ми регулярно беремо участь у міжнародних конференціях — скажімо, нещодавно представили країну на масштабному бізнес-форумі в Нідерландах.

А в березні Президент NIX Ігор Брагінський увійшов до складу наглядової ради ХНУ ім. В. Н. Каразіна, завдяки чому підготовка IT-фахівців стане ще ефективнішою.

NIX і до війни приділяла навчанню неабияку увагу: команда давно співпрацює з провідними українськими університетами — бере участь в актуалізації курсів та освітніх програм. Окрім того, ми маємо власний Корпоративний центр навчання (КЦН NIX) і безкоштовні курси за 19 актуальними IT-напрямами. Заняття проводяться досвідченими Ніксовими фахівцями, і новачки відразу можуть застосувати теорію в практичних кейсах. Жодної застарілої інформації — тільки необхідні знання та навички, що відповідають реальним вимогам IT-ринку.

Особливе місце в історії NIX відведено розвитку IT-спільноти України. Близько 10 років тому команда вперше провела невеличкий затишний мітал із PHP «для своїх». Захід зазнав величезного успіху, тож повторювати його закортіло знову і знову, і то з більшим розмахом. Так народилася славетна NIX MultiConf — щорічна IT-конференція, котра нині є однією з наймасштабніших у країні. У світі IT на цей захід чекають із таким нетерпінням, що навіть війна не подужала його скасувати. Команда NIX здійснила неможливе, аби навесні 2022 року п’ята NIX MultiConf — хай і онлайн — усе-таки відбулася. Конференція, де брали участь не лише відомі лідери IT-індустрії, а й впливові представники бізнесу, транслювалася на весь світ. Ба більше, цього разу то була дійсно грандіозна подія, що продемонструвала закордонним партнерам незламність українців. Усі переконалися: навіть за таких екстремальних умов галузь продовжує працювати, зобов’язання виконуються, Україна залишається надійним бізнес-партнером.  

А ще, звісно, багато уваги та сил ми спрямовуємо наразі на волонтерські і благодійні проєкти. 

Команда NIX: 

  • від 2014 року тоннами закуповує для наших захисників турнікети; тисячами — бронежилети і шоломи; сотнями — автівки, дрони, тепловізори та приціли; 
  • від початку повномасштабного вторгнення передала на підтримку української армії понад $25 млн і продовжує робити все можливе, ба навіть неможливе задля Перемоги, заручившись підтримкою закордонних партнерів; 
  • веде війну з окупантами на інформаційному фронті, залучаючи іноземні ЗМІ до висвітлювання воєнних злочинів рф в Україні, розроблює профільні чат-боти тощо;
  • зберігає місця в команді, забезпечуючи дохід тим, хто вступив до лав ЗСУ і ТрО заради захисту України від окупанта.

День у день NIX продовжує працювати, показуючи власним прикладом, що немає нічого неможливого, коли є спільна мета і єдність.

 

Стати резидентом