home-blur

SmartyAds

Веб-сайт компанії:
https://smartyads.com/
Кількість співробітників:
150
Дата приєднання:
10.11.2022

SmartyAds – міжнародна продуктова IT-компанія в #AdTech сфері. Ми створили прозору, безпечну та передбачувану рекламну екосистему, що допомагає медіа-баєрам та медіа-селлерам отримувати неперевершені результати від программатик реклами у будь-якій точці світу. 

Наша мета та місія – знаходячи нові можливості у технологічних інноваціях та новітніх практиках оптимізації процесів, ми прагнемо встановити новий стандарт программатик рішень, роблячи їх напрочуд простими, зрозумілими та ефективними для всіх.

Наша команда працює як над клієнтською частиною сервісу, так і над серверною частиною продукту та вирішує безліч різних завдань.

Наш найпотужніший актив – це блискучі, креативні та талановиті люди, які прагнуть розвиватися та зростати кожного дня як частина команди SmartyAds. Тут ми надаємо унікальну можливість вдосконалюватися, реалізовуючи найяскравіші ідеї, постійно навчатись та разом створювати високоякісні рішення.

Ми використовуємо новітні технології для створення наших продуктів: машинне навчання, штучний інтелект, стек вебтехнологій і великих даних.

Приєднуйтесь  до нашої команди професіоналів, завжди раді розробникам — Node.js, PHP, Vue.js, Angular, та бізнес позиціям — Account Manager, Business Development Manager.

Стати резидентом